Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Któy bank wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Któy bank wybrać (/Temat-Ktoy-bank-wybrac-110198)



Któy bank wybrać - karolek22210 - 09-03-2015 19:22

Witam, poszukuje banku w którym nie będę płacił za utrzymanie konta i mogę na nie nie wpłacać parę miesięcy, a nie będzie założona na mnie żadna kara.
Wiem coś i Izzy koncie, ale ono ponoć jest od 13-18 roku życia i nie ma go u mnie w mieście. Ja aktualnie mam 20 i chciałbym jakieś założyć, ale aktualnie jeszcze się edukuje i nie będę jeszcze pracował.

Banki, które są u mnie :


Bank Spółdzielczy
Santander Consumer Bank.
Bank Pekao S.A.
Bank Zachodni WBK S.A.
PKO Bank Polski S.A.
Bank Zachodni WBK Partner.
Bank BGŻ S.A. Oddział

Który z nich będzie najlepszy i jak wyżej nie będzie pobierał opłat i stałych wpływów na konto i był dostępny przez Internet ?


RE: Któy bank wybrać - nitram - 09-03-2015 19:46

Na chwilę obecną zupełnie darmowe bez ukrytych opłat za użytkowane/nie użytkowanie karty, dostęp online, prowadzenie konta itp czyli podstawowe operacje które wykonujemy.
To stare aliorsync czyli T-mobile (zgłoś się do mnie to za założenie konta nawet mogę Ci się odwdzięczyć)
i konto w Meritumbank (również możemy się dogadać).
Pozostałe banki a szczególnie z Twojej listy mają jakieś opłaty, lub wymagania typu określone środki na koncie czy wykonanie płatności kartą np za 200 zł w przeciwnym wypadku naliczana jest opłata.


RE: Któy bank wybrać - rachman - 09-03-2015 21:46

Jest jeszcze jeden bank totalnie za free. Założenie i utrzymanie konta - free. Karta i wypłaty w bankomatach na całym świecie - free. Przelewy - free.
Brak wymogu wpłat na konto jakichkolwiek, brak wymogu ilości transakcji lub kwotowych obrotów kartą by była darmowa. Polecam, link masz w mojej sygnaturce.

Oczywiście bank posiada gwarancje BFG.


RE: Któy bank wybrać - kozak38 - 09-03-2015 23:52

polecam mbank Big Grin


RE: Któy bank wybrać - rachman - 10-03-2015 00:34

mbank pobiera opłaty od karty jeśli się nie robi operacji a ma być bez kosztowe konto.


RE: Któy bank wybrać - fulltime - 17-03-2015 15:21

Z karty zawsze można zrezygnowaćUndecided


RE: Któy bank wybrać - rachman - 17-03-2015 16:09

A po co komuś konto internetowe bez karty... prędzej czy później karta i tak okaże się wygodna. Mbank tylko w dużych miastach ma na tyle punktów w których można wypłacić kasę by dało się jakoś obyć bez niej, choć na dłuższą metę to i tak nie wygodne. Karta to karta. Albo płacisz albo robisz transakcje. Niemniej są konta jak t-mobile i to co mam stopce które mają karty całkiem za friko więc mbank traci pozycję. Ja dawno uciekłem. Trzymam to konto bez karty ale i tak nie używam bo skoro są równie dobre a całkiem darmowe...