Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jakie konto dla młodzieży - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: jakie konto dla młodzieży (/Temat-jakie-konto-dla-mlodziezy-110193)



jakie konto dla młodzieży - crouncher123 - 09-03-2015 18:30

Cześć,poszukuje internetowego konta bankowego zależy mi na darmowych przelewach, prowadzeniu. Na karcie mi nie zależy bo i tak płacę gotówką.
Konto w 90 % przypadków do zakupów przez internet.


RE: jakie konto dla młodzieży - tomswi - 09-03-2015 18:38

Jeżeli nie potrzebujesz karty to myślę , że mBank jest dobry i mogę go osobiście polecić.
Założyć konto można przez kuriera w przeciągu 2-3 dni roboczych , a żadnych opłat bez karty nie ma.
Kontakt z konsultantami jest bardzo szybki bo przez Internet.


RE: jakie konto dla młodzieży - Mercz - 09-03-2015 18:42

izzyKONTO w mBank Wink


RE: jakie konto dla młodzieży - Slight - 09-03-2015 19:58

Polecam mBank;
izzyKonto jeśli nie masz 18 lat lub eKonto dla młodych jeśli masz 18 lat. Wink


RE: jakie konto dla młodzieży - uzyszkodnik - 10-03-2015 14:34

podepne sie pod temat - kolega jeszcze niepelnoletni prosil o pomoc przy wyborze konta ale kryterium jest takie zeby mogl korzystac z lokat i kont oszczednosciowych - ktos sie orientuje ktore banki to blokuja a ktore nie? w mbanku sa poblokowane oba, podobno w ing, alior syncu i praktycznie wszedzie oprocz mbanku nie ma ograniczen?


RE: jakie konto dla młodzieży - rachman - 10-03-2015 16:03

konto dla młodzieży? ale pełnoletniej czy nie pełnoletniej? jak +18 to t-mobilebankowe (były sync) i to co mam w stopce są całkowicie darmowe. mbank też darmowy ale opłata za kartę w przypadku nie spełnienia warunków.

dla nie pełnoletnich mbank ma ofertę.


RE: jakie konto dla młodzieży - kozak38 - 10-03-2015 17:46

mbank jest możliwość od 13lat chyba do 18 Smile


RE: jakie konto dla młodzieży - pixel21 - 10-03-2015 18:14

mbank najlepszy ;3