Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kanał na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Kanał na YT (/Temat-Kanal-na-YT-110179)



Kanał na YT - Tomono - 09-03-2015 15:45

Witam, zastanawiam się nad otworzeniem kanału muzycznego na YT i tutaj mam takie pytanie. Czy jakbym kupił jakiś utwór na Itunesie lub beatporcie to mogę go legalnie(tzn. tak żeby nikt się nie doczepił jak będę na tym zarabiał) dodać na YT do tego podczepić jakiś filmik z obrazkiem ?


RE: Kanał na YT - swobi - 05-04-2015 19:41

nie nie możesz zarabiać na czymś takim to tak jakbyś np. kupił film i puszczał go za pieniądze to jest nie legalne, zawsze na początku pisze, że nie można rozpowszechniać itp. a po drugie to youtube zaraz wyłapuje piosenkę, reklamy będą się wyświetlać ale będą szły na konto właściciela piosenki. Jedynym sposobem na zarabianie na muzyce jest stworzenie jej samemu. Pozdrawiam Smile


RE: Kanał na YT - MarcinWojas - 09-07-2015 18:24

zakupiłes utwór na Itunesie lub beatporcie do użytku własnego a nie użytku komercyjnego czy dalszej odsprzedaży i zarabiania na utworze.


RE: Kanał na YT - dart - 15-07-2015 21:45

(09-03-2015 15:45)Tomono napisał(a):  Witam, zastanawiam się nad otworzeniem kanału muzycznego na YT i tutaj mam takie pytanie. Czy jakbym kupił jakiś utwór na Itunesie lub beatporcie to mogę go legalnie(tzn. tak żeby nikt się nie doczepił jak będę na tym zarabiał) dodać na YT do tego podczepić jakiś filmik z obrazkiem ?

To tak jakbyś mp3 np. Madonny ściągnął i wrzucam na YouTube Smile Wychwytują piosenki z automatu i blokują takie filmy (najczęściej). Nawet jeśli kilka sekund filmu zawiera fragment utworu to już są problemy Smile Ale masz na YouTube setki darmowych piosenek, które możesz wykorzystywać dowolnie w swoich filmach. Wejdź w edytor filmów na youtube Smile