Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS (/Temat-4Lead-pl-Czwarty-Wymiar-Zarobku-programy-partnerskie-SMS-110176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - rozekrr - 16-03-2015 10:01

Ludzi nie wiedzą za co, a "ponoć" to można sobie gdybać Smile
To ma do rzeczy że jest właścicielem prawnym tej strony, i wszelkie podejrzenia trzeba pisać.

Tyle w tej kwestii...


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - MagdaWR - 16-03-2015 12:47

Daniel (ddww), jako jedyna osoba z poprzedniej administracji HC, zakończył sprawę uczciwie i do końca. Dzięki porozumieniu z Karczem (obecnym właścicielem HC) wszystkie wypłaty zostały zrealizowane. DDWW wywiązał się ze swoich obowiązków chociaż równie dobrze mógł zostawić wszystko i zwiać...Ja jako nowy oficjalny przedstawiciel tak dobrałam zespół, że wiem, że są to uczciwi ludzie, którzy chcą i zrobią wszystko, żeby pracowało się wam DOBRZE!

Rozumiemy Wasze wątpliwości - występują one na stracie każdego serwisu zarobkowego. Dodatkowo dochodzi do tego fakt, że DDWW w poprzednim serwisie trafił na usera, który postanowił zakrywać stopki (aktualnie mocno monitorujemy sposoby promocji pod tym aspektem) i z tego wyszły m.in wszystkie komplikacje - ale tylko one! Wszyscy userzy otrzymali zarobione przez siebie pieniądze I WSZYSTKO DZIAŁA BEZ ZARZUTU.

Nasz team składa się z wielu osób, które są profesjonalistami w swoich dziedzinach. Support działa kilkanaście godzin dziennie a wraz z userami tworzymy dobrze trzymającą się społeczność (m. in dzięki umieszczeniu czatu na stronie). Mamy ze sobą stały kontakt poprzez wszelkie jego formy. Pieniądze wypłacamy co czwartek i zawsze na czas o czym można było już się przekonać.

PS. Jeszcze małe odniesienie do najmniej istotnego aspektu tej sprawy - powodem bana dla DDWW było multikonto (korzystał z
jednego IP z bratem).

Nie mamy nic do ukrycia i z czystym sumieniem możemy zaprosić KAŻDEGO do zarabiania z nami!

Przy okazji zapraszam na nasz nowy fanpage:
https://www.facebook.com/czwartywymiarzarobku


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - matek697 - 16-03-2015 12:58

Wyplaty to nie są przypadkiem co środę?


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - MagdaWR - 16-03-2015 13:02

Postanowiliśmy wprowadzić zmianę w regulaminie i wypłaty będą realizowane co czwartek, tak, żebyście mogli mieć na weekend, a nie wszystko wydać przed Smile


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Duxone00 - 16-03-2015 15:09

(16-03-2015 12:47)MagdaWR napisał(a):  Daniel (ddww), jako jedyna osoba z poprzedniej administracji HC, zakończył sprawę uczciwie i do końca. wszystkie wypłaty zostały zrealizowane.

Rozumiemy Wasze wątpliwości - występują one na stracie każdego serwisu zarobkowego. Dodatkowo dochodzi do tego fakt, że DDWW w poprzednim serwisie trafił na usera, który postanowił zakrywać stopki (aktualnie mocno monitorujemy sposoby promocji pod tym aspektem) i z tego wyszły m.in wszystkie komplikacje - ale tylko one! Wszyscy userzy otrzymali zarobione przez siebie pieniądze I WSZYSTKO DZIAŁA BEZ ZARZUTU.

Jesteś w 100% pewna iż wszyscy userzy otrzymali swoje wypłaty ?


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - MagdaWR - 16-03-2015 15:37

Tak, wszystkie zlecone wypłaty zostały zrealizowane. Dodatkowo minimalna stawka wypłat została zmniejszona na 20 zł, tak żeby również osoby, które nie miały wymaganego minimum mogły wypłacić pieniądze.


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Duxone00 - 16-03-2015 15:57

(16-03-2015 15:37)MagdaWR napisał(a):  Tak, wszystkie zlecone wypłaty zostały zrealizowane. Dodatkowo minimalna stawka wypłat została zmniejszona na 20 zł, tak żeby również osoby, które nie miały wymaganego minimum mogły wypłacić pieniądze.

oczywiście wiem że minimum zostało zmniejszone do 20zł co pozwoliło mi zlecić wypłatę (której do dzisiaj nie otrzymałem)

wypłata zlecona była za czasów gdy właścicielem był ddww także nie do końca ddww wywiązał się ze swoich obowiązków Smile

[Obrazek: 7eu6fy.jpg]

wstawić też screeny z historii mojego konta bankowego z tamtego okresu czasu ? czy filmik nagrać ?


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - MagdaWR - 16-03-2015 16:06

Skoro status wypłaty jest na "Zwrócona", a nie "Anulowana", to oznacza, że te 20 PLN trafiło z powrotem do Twojego salda. A skoro masz kolejną wypłatę, to znaczy, że jest w niej to 20 złotych.

Statusy wypłat:
- Oczekująca - kasa oczekuje na wypłacenie
- Wypłacona - kasa wypłacona
- Zwrócona - kasa wraca do bilansu do wypłaty
- Anulowana - wypłata anulowana


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - rozekrr - 16-03-2015 16:39

Kiedy dodacie program Stream, bardzo mi na nim zależy.


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - MagdaWR - 16-03-2015 18:05

Program Stream jest już prawie gotowy. Obecnie jest testowany i na dniach pojawi się na liście dostępnych programów 4lead.
Naszym priorytetem jest wstępne przetestowanie działania programu w celu poprawy jakości Waszych zarobków.