Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Aplikacja facebook (/Temat-Aplikacja-facebook-110168)

Strony: 1 2


RE: Aplikacja facebook - DzejkobPL - 10-03-2015 21:36

Musisz posiadać apkę sprzed 1 maja posiadającą uprawnienia do autopostu.

Inaczej nie da rady. Smile


RE: Aplikacja facebook - Q-ba - 10-03-2015 21:36

trzeba mieć sprzed maja, chyba ze założysz teraz i fejs ci zezwoli, ale rzadko to robi, bo trzeba mieć dobry powód


RE: Aplikacja facebook - Szrejter - 10-03-2015 22:18

@Sznurek11, musi być sprzed maja, aby móc publikować od razu...

Możesz zrobić nową, ale musisz ją wysłać do akceptacji FB. Wydaję się prosto, ale musisz wszystko im przedstawić jasno po co ci ta funkcja i takie tam... Dodatkowo zakup hostingu, domeny itd. Powodzenia! Smile


RE: Aplikacja facebook - zbyszeq - 10-03-2015 23:51

jak sprawdzić z którego jest apkka ;d?


RE: Aplikacja facebook - Q-ba - 11-03-2015 08:09

najszybciej sprawdzić poprzez ustawienie publikowanie w kodzie appk i próbowanie wejśc do niej z jakiegoś fejk konta, jak ci przejdzie i wyskoczy okienko żeby zezwolić na publikowanie to ok, jak nie wyskoczy to znaczy że apka nie ma takiej możliwości.


RE: Aplikacja facebook - Sznurek11 - 11-03-2015 17:22

W sumie jak by tak spiąć dupę to dałoby radę uzyskać pozwolenie, pytanie tylko jak długo fb potrzebował by czasu by mi ją zablokować i czy by mi się to opłaciło?


RE: Aplikacja facebook - Szrejter - 12-03-2015 19:22

Przecież mając apke nie oznacza, że ci ja zablokują... Musi być powód. Jeżeli będziesz spamowal co chwilę na tablicach to się nie dziw. Dodatkowo zachowaj przerwę między postem.