Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Aplikacja facebook (/Temat-Aplikacja-facebook-110168)

Strony: 1 2


Aplikacja facebook - zbyszeq - 09-03-2015 01:13

Witam serdecznie,
a więc mam aplikacje facebook (zdjęcie)
i chce dodać do niej moje fake konto, po czym na nim wrzucić jeden fakepost z skryptu który znalazłem na tym forum.

Niestety nie wiem jak dojść do tej aplikacji fake kontem, w wyszukiwaniu jak wpisuje nazwe nic nie wyświetla..
[Obrazek: xcx.jpg]


RE: Aplikacja facebook - DzejkobPL - 09-03-2015 06:28

Skrypt z forum instalujesz na serwerze, podpinasz pod niego apke i z tamtego miejsca dolaczasz do apki jak i spamisz. Smile


RE: Aplikacja facebook - zbyszeq - 09-03-2015 15:11

no wszystko rozumiem, zaintsalowałem skonfigurowałem do apki Smile
tylko w skrypcie www mam 0 użytkowników a od jakiegoś użytkownika muszę zacząć spam nieprawdaż?


RE: Aplikacja facebook - Q-ba - 09-03-2015 16:31

Najpierw niech jacyś użytkownicy dojdą do twojej apki, niech zaakceptują uprawnienia a potem jak uzbierasz to lecisz np. z publikowaniem czegoś


RE: Aplikacja facebook - zbyszeq - 09-03-2015 16:36

no tak dokładnie!
tylko mi chodzi właśnie o to jak mają dojść do mojej apki, w całym temacie chodzi właśnie o ten 1 mały szczegół Smile


RE: Aplikacja facebook - Q-ba - 09-03-2015 17:40

aa Smile no to teraz tak, jak wgrałeś skrypt na serwer to rozumiem że masz to pod jakąś domeną (obojętnie czy darmowa czy płatna) i reklamuj ten link gdzie popadnie np. grupy na fejsie, fora itp. Jak user wejdzie i zezwoli na uprawnienia apki to np. publikuj mu coś na tablicy (tylko raz) i jego znajomi to zobaczą itp.
Potem jak już będziesz miał dużo userów to masowo coś opublikuj.


RE: Aplikacja facebook - zbyszeq - 09-03-2015 19:41

Ok, zrozumiałem.
dziękuje bardzo Smile


RE: Aplikacja facebook - Q-ba - 09-03-2015 19:44

To pewnie masz linki niepoprawne, lub przekierowuje Cię na coś innego. Sprawdź jaki adres www podałeś w appce, a na jaki chcesz wejść, może on w ogóle nie istnieje


RE: Aplikacja facebook - zbyszeq - 09-03-2015 19:49

już ok z tym ;D.
ale jednak chyba ta aplikacja coś nie tak, bo napisane było że coś kwietnia, i nie mogę publikować. jak to sprawdzić czy apką da się na pewno publikować.?

Sorry za takie gówniane pytania noobowskie, ale dawno w tym nie siedziałem


RE: Aplikacja facebook - Sznurek11 - 10-03-2015 21:27

Ale żeby opublikować coś na ich tablicy trzeba mieć tą apkę z maja? Czy może być założona teraz?