Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI (/Temat-Radzio00s-Przygoda-z-HotCash-oraz-PPI-110162)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Radzio00s - 08-03-2015 22:40

Cześć, postanowiłem zacząć swoją przygodę z HotCash oraz PPI
Mam 17 lat(za niecały miesiąc 18) jest to mój pierwszy dziennik i pierwsza przygoda z takim zarabianiem.Z tego co zauważyłem niektórzy zarabiają na prawdę duuużo kasy i ja również będę do tego dążył,dysponuję dużą ilością czasu więc może się uda Smile
Cele na jutro :
- Znalezc jeszcze bardzo dużo grup i dołączyć do nich ponieważ na oby 2 kontach do spamu jestem tylko w około 30 grupach.
- od godziny 17 trochę pospamić,chciałbym żeby coś wpadło.
-Pogadać z mentorem na temat PPI i zacząć Smile
Cel miesięczny:
1,50/100 zł


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Nexudus - 09-03-2015 14:11

Nie obrazajac hotcash Tongue idz na leadmore na poczatek roznica wielka. W hotcash musisz smsa wyslac a na leadmore swoj numer wpisac , dostajesz kod i juz. Powodzenia !


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - piotrekprorok - 09-03-2015 14:18

Nie zgodzę się z kolegą wyżej Smile Oczywiście przetestuj oba serwisy, aczkolwiek to zależy od programu jaki chcesz promować. Na jednym programie idzie mi lepiej na Leadmore, na innym dużo lepiej na HotCash.
Z początku też byłem negatywnie nastawiony do sms premium jakie są na HC, lecz po testach wyszło, że dużo lepsza konwersja, stawka i co samo mówi za siebie dużo większy zarobek Smile
Powodzenia Smile


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Nexudus - 09-03-2015 14:33

@up Masz racje Smile ale tam np 9,5 to 30zl sms a leadmore 6 a sms 4,92. Najlepiej przetestuj tak jak mowi kolega oba serwisy Smile


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Radzio00s - 09-03-2015 14:48

Dzisiaj spróbuję jeszcze swoich sił z leadmore oczywiście nie zapominając o HotCash i zobaczymy co przyniesie większy zysk Smile


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Radzio00s - 09-03-2015 16:45

Powiedzcie mi,zna ktoś się bardzo dobrze na PPI ?


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Voldir - 09-03-2015 16:56

Napisz do @[full2000] Smile


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Radzio00s - 09-03-2015 17:27

napisałem ale go prawie wgl nie ma -,- wysłał mi nisze i tyle ;d


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Money. - 09-03-2015 17:35

Mentor w PPI tak naprawdę jest niepotrzebny, tutaj liczy się nasza pomysłowość i jeżeli umiemy ją wykorzystać to zgarniemy duże sumy Smile
Może nie lepiej jest iść w coś innego niż hacki itp.? Po co robić to co wszyscy Big Grin


RE: Radzio00s- Przygoda z HotCash oraz PPI - Radzio00s - 09-03-2015 18:19

tylko że ja wgl tego PPI nie ogarniam ;/ można się do Cb zgłosić na PW z paroma pytaniami? Big Grin