Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore (/Temat-Zaba-rozpoczyna-przygode-z-LeadMore-110145)

Strony: 1 2 3


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Tropek - 09-03-2015 16:04

Ja polecam interia.pl, nie żadne 10minutemail, nie żadne koszmail bo to jeden z czynników dla których banują konta Smile A w interii zakładanie konta to 1 minuta roboty, maile przychodzą błyskawicznie.


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - ZabaGamer - 09-03-2015 18:28

Okej, dziś już raczej nic mi nie wpadnie, a jeżeli wpadnie to napiszę jutro i chce zrobić małe podsumowanie dnia, bo zaraz lece się uczyć i wieczorem nie będę miał czasu Wink .

Co dzisiaj zrobiłem ? :
- zakupiłem fajne zweryfikowane konto za 7,50zł z 50 grupami i wszystkimi podstawowymi danymi oraz zdjęciem od użytkownika rr1999, serdecznie polecam !
- znalazłem moje stare konto na facebooku o kilku letnim stażu, ma bana na postowanie, ale postanowiłem z Niego zrobić sobie konto matkę, dodałem jakieś 70 grup, a także prośby do jakichś 20 o przyjęcie,
- puściłem lekki spam na grupach nowym kontem, na razie cały czas jeden program ale w weekend będę testował również inne :>

Jak wspominałem, na leady dziś już nie liczę, mam tylko 17 wejść i 1 lead, ale to było spowodowane tym, ze nie miałem czym spamować. Tymczasem lecę się uczyć na kartówkę, a wam wszystkim zyczę wysokich zarobków ! Wink


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - tomswi - 09-03-2015 18:32

Nie wiem czy nadal potrzebujesz , ale łap temat ze starterami
http://zarabiam.com/Temat-DARMOWE-STARTERY-jeden-temat-95688


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - sebekwkb - 09-03-2015 19:25

Jak chcesz mam do zalatwienia hurtowe ilosci starterów od 2 zł szt


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Tropek - 09-03-2015 22:41

(09-03-2015 19:25)sebekwkb napisał(a):  Jak chcesz mam do zalatwienia hurtowe ilosci starterów od 2 zł szt

Sorki, że niszczę ci biznes, ale na allegro za 27 zł można dostać 50 starterów Smile


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - komorxd - 11-03-2015 20:22

http://zarabiam.com/Temat-DARMOWE-STARTERY-jeden-temat-95688?pid=1170403#pid1170403
Jak dla mnie najlepiej zamawiać z lycamobile i play z lycamobile najszybciej przychodzą


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - ZabaGamer - 11-03-2015 22:30

A jest jakiś limit tych starterow na jeden adres ? Aktualnie zawieszam dziennik do weekendu. Mam problemy z internetem i jedynie na telefonie mogę z niego korzystać. Dzisiaj wpadl jeden leade z automatu. Mam takie pytanko. Na co najlepiej przeznaczyc pierwsza wypłatę pod kontem zarabiania na subach ? Czekam na odpowiedzi na prv Smile


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - damko123 - 11-03-2015 23:24

na rozwojWink kup startery i buduj zaplecze


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Nexudus - 12-03-2015 07:33

Startery sa darmowe m.i.n. w Lycamobile.


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Loretin21 - 13-03-2015 20:48

Troche autopromocji no ale mogę wam polecić jak macie problem z kontami na Fejsie to ogarnąłem sposób jak można zaoszczędzić na tworzeniu kont na Fejsie . Poradnik znajduję się w dziale poradniki/nisze pozdrawiam Smile