Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore (/Temat-Zaba-rozpoczyna-przygode-z-LeadMore-110145)

Strony: 1 2 3


Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - ZabaGamer - 08-03-2015 17:34

Siemanko !
Postanowiłem rozpocząć przygodę z Leadmore, ponieważ czytałem bardzo dużo fajnych dzienników z tego serwisu i ludzie na prawdę wyciągają tam fajne sumy :>. Tak więc zacząłem również się w to bawić i obecnie wygląda to tak :

DZISIAJ :
Wizyty 51
Rejestracja 3
Skuteczność 5.88 %
Zysk 13.50 zł


WCZORAJ:
Wizyty 132
Rejestracja 1
Skuteczność 0.76 %
Zysk 4.50 zł


Wczorajsza słaba konwersja jest spowodowana tym, że testowałem wiele programów, jednak wszystkie obecnie leady są z jednego, na którym się przede wszystkim skupiłem. Jestem na prawdę początkujący i dopiero biore się za zakładanie kont.

Cele na dzisiaj :
- Założyć 10 kont na FB do spamowania, dodać wszystkie do grup i zostawić żeby na razie stały ( założone 4 )
- Trochę pospamować na grupach ( liczę, że wieczorem jeszcze coś wpadnie Smile )
- Odpoczywać, bo jutro powrót do szkoły :/

Cel jaki Sobie daję na początek jest niewielki, zbieram na słuchawki, ale obecny cel jeszcze nie będzie w stanie pomóc mi w zakupie :>

CEL MIESIĘCZNY: 18/100zł


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Kryminalista - 08-03-2015 17:40

Powodzenia bede obserwował też niedawno zacząłem zarobek leadmore.

A tak wogóle czy na leadmore przypadkiem nie ma 6 zł za leada?


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - adios123 - 08-03-2015 17:43

bede obserwował, pewnie na doładowaniach się skupiłeś Jerk2


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - ZabaGamer - 08-03-2015 17:44

W zależności od programów, niektóre programy są za 4.5zł, a niektóre za 6zł.
Ten który ja promuję akurat jest za 4.5zł Smile .
Mam kilka pytań do osób bardziej ogarniętych w tej dziedzinie .
1. Czy ważne jest uzupełnienie danych konta, tzn szkoła, miejsce zamieszkania itp ?
2. Do ilu dziennie maksymalnie grup dołączać kontem "matką", aby nie dostać bana ?
3. Jak to jest dokładnie z wyplata na leadmore ? Czytałem, że od 50zł, ale teraz sam nie jestem do końca pewny.


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Fudal94 - 08-03-2015 19:07

Powodzenia! wytrwałości w prowadzeniu dziennika życze: ) będę zaglądać


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - komorxd - 08-03-2015 19:31

1 W sumie dobrze by było
2 Zależy od stażu jeżeli ma już ponad tydzień to myślę że spokojnie z 20 grup możesz
3 Tak od 50


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - Tropek - 08-03-2015 22:02

Co do punktu trzeciego to masz dwie wypłaty w miesiącu, jedną można zlecić od 50 zł, a drugą od 500 zł.


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - ZabaGamer - 08-03-2015 22:13

Wpadł jeszcze jeden lead. Ale niestety wszystkie konta poblokowane, nawet "matka" na której nie spamowalem :/. Musze większą wagę przyłożyć do szczegółów, czyli zmiana przeglądarki,kasowanie historii itp.
A czym się różnią te wypłaty ? I wgl jak to wygląda, wypłata jest raz w miesiącu, czy można Sobie wypłacić natychmiastowo ?
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś konta z dobrym stażem, żeby zrobić z niego konto "matke". Może takiego konta by mi nie zbanowali Big Grin


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - nicooo - 08-03-2015 22:16

(08-03-2015 22:13)ZabaGamer napisał(a):  Wpadł jeszcze jeden lead. Ale niestety wszystkie konta poblokowane, nawet "matka" na której nie spamowalem :/. Musze większą wagę przyłożyć do szczegółów, czyli zmiana przeglądarki,kasowanie historii itp.
A czym się różnią te wypłaty ? I wgl jak to wygląda, wypłata jest raz w miesiącu, czy można Sobie wypłacić natychmiastowo ?
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś konta z dobrym stażem, żeby zrobić z niego konto "matke". Może takiego konta by mi nie zbanowali Big Grin
Co do "wypłat" masz wszystko opisane w poradniku leadmore wystarczy przeczytać.


RE: Zaba rozpoczyna przygodę z LeadMore - ZabaGamer - 09-03-2015 15:47

Dzisiaj rano wpadł jeszcze jeden lead, niestety poblokowano mi wszystkie konta, głównie weryfikacje telefoniczne, pamiętam, że gdzieś tu kiedyś był temat z darmowymi starterami, dalej jest to aktualne ? I mógłby ktoś poratować linkiem ? Bo na prawdę nie mam sił do tych kont, a się bardzo w suby wciągnąłem, bo powoli jakieś pieniądze wpadają jednak z tym banowiem kont to masakra jakaś.
I tak jeszcze z tematem kont, gdzie najlepiej polecacie zakładać konta pocztowe ? Mam również stare konto na facebooku, staż jakieś 3-4 lata, męskie konto 1000znajomych, myślę, że mógłbym z Niego zrobić konto matkę Big Grin. Jeśli ktoś ma do sprzedania jakieś dodania do grup niech pisze na prv Smile


CEL MIESIĘCZNY: 27zł/100zł