Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? (/Temat-Firesub-Scam-czy-faktycznie-problemy-z-cashbillem-110144)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - olekn1 - 17-03-2015 20:42

@[czarli_bronson] Sorry, że włączam się do dyskusji, ale z każdym twoim kolejnym postem, utwierdzam się w przekonaniu, że albo masz 12 lat, albo jesteś idiotą bekafacepalm Damian praktycznie na tacy ci podał, jak powinieneś napisać do supportu, a ty dalej piszesz gorzej niż dzieci w podstawówce... Do tego dostajesz odpowiedź, której nie umiesz zinterpretować, bo odpowiedź "Jaka była metoda płatności" ≠ "Nie było żadnych problemów z płatnościami" A co do poprzednich odpowiedzi, to nawet nie chcę mi się nic pisać, bo zaraz się rozpłaczesz...


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 17-03-2015 21:46

(17-03-2015 20:42)olekn1 napisał(a):  @[czarli_bronson] Sorry, że włączam się do dyskusji, ale z każdym twoim kolejnym postem, utwierdzam się w przekonaniu, że albo masz 12 lat, albo jesteś idiotą bekafacepalm Damian praktycznie na tacy ci podał, jak powinieneś napisać do supportu, a ty dalej piszesz gorzej niż dzieci w podstawówce... Do tego dostajesz odpowiedź, której nie umiesz zinterpretować, bo odpowiedź "Jaka była metoda płatności" ≠ "Nie było żadnych problemów z płatnościami" A co do poprzednich odpowiedzi, to nawet nie chcę mi się nic pisać, bo zaraz się rozpłaczesz...

To fakt w duszy dalej sie czuje na 12 lat Smile
Rozumiem że ty byś się nie przejął jak byś pracował przy stronce doszedł do 60k UU i zarobił z tego 11zł 55gr?;>
A gdy pytałem co jest to mówili że w ciągu 3 dni kase dodadzą do konta i dalej nic a nic nie ma. A na dodatek ciągle piszą co innego ale co ja tam wiem


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Kiljan - 17-03-2015 22:46

(17-03-2015 21:46)czarli_bronson napisał(a):  
(17-03-2015 20:42)olekn1 napisał(a):  @[czarli_bronson] Sorry, że włączam się do dyskusji, ale z każdym twoim kolejnym postem, utwierdzam się w przekonaniu, że albo masz 12 lat, albo jesteś idiotą bekafacepalm Damian praktycznie na tacy ci podał, jak powinieneś napisać do supportu, a ty dalej piszesz gorzej niż dzieci w podstawówce... Do tego dostajesz odpowiedź, której nie umiesz zinterpretować, bo odpowiedź "Jaka była metoda płatności" ≠ "Nie było żadnych problemów z płatnościami" A co do poprzednich odpowiedzi, to nawet nie chcę mi się nic pisać, bo zaraz się rozpłaczesz...

To fakt w duszy dalej sie czuje na 12 lat Smile
Rozumiem że ty byś się nie przejął jak byś pracował przy stronce doszedł do 60k UU i zarobił z tego 11zł 55gr?;>
A gdy pytałem co jest to mówili że w ciągu 3 dni kase dodadzą do konta i dalej nic a nic nie ma. A na dodatek ciągle piszą co innego ale co ja tam wiem
No więc kolejny raz...
połowę dnia nabijałeś puste UV ponieważ zle wstawiłeś pustą ofertę
drugą połowe dnia nabijałeś UV na czymś co od miesięcy jest wypalone
suma wszystkich rejestracji(numerów, obciążeń z racji awarii być nie mogło) nie dobijała nawet do 150, tak więc zakładając 20% skuteczności straciłbyś na awarii 30 leadów, pomijając te 3, wychodzi 27, czyli w maksie 100zł...

pomijam oczywiście fakt, że mimo naszych wskazówek nie zmieniłeś oferty na ofertę z CPA


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 18-03-2015 15:26

(17-03-2015 22:46)Kiljan napisał(a):  No więc kolejny raz...
połowę dnia nabijałeś puste UV ponieważ zle wstawiłeś pustą ofertę
drugą połowe dnia nabijałeś UV na czymś co od miesięcy jest wypalone
suma wszystkich rejestracji(numerów, obciążeń z racji awarii być nie mogło) nie dobijała nawet do 150, tak więc zakładając 20% skuteczności straciłbyś na awarii 30 leadów, pomijając te 3, wychodzi 27, czyli w maksie 100zł...

pomijam oczywiście fakt, że mimo naszych wskazówek nie zmieniłeś oferty na ofertę z CPA

Twoje "wskazówki" mnie za bardzo nie interesują.
Oferta była dobrze wstawiona to po pierwsze, zresztą powinieneś sam to wiedzieć bo to robił wasz programista Wink
po 2 niestety nie jest wypalone Wink

więc twoje marzenia wsadź sobie wiesz gdzie.

mieliście strasznie oddawać kasę pytam o to i dalej nie potrafisz odpowiedzieć beka


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - FireMedia - 18-03-2015 15:55

(18-03-2015 15:26)czarli_bronson napisał(a):  
(17-03-2015 22:46)Kiljan napisał(a):  No więc kolejny raz...
połowę dnia nabijałeś puste UV ponieważ zle wstawiłeś pustą ofertę
drugą połowe dnia nabijałeś UV na czymś co od miesięcy jest wypalone
suma wszystkich rejestracji(numerów, obciążeń z racji awarii być nie mogło) nie dobijała nawet do 150, tak więc zakładając 20% skuteczności straciłbyś na awarii 30 leadów, pomijając te 3, wychodzi 27, czyli w maksie 100zł...

pomijam oczywiście fakt, że mimo naszych wskazówek nie zmieniłeś oferty na ofertę z CPA

Twoje "wskazówki" mnie za bardzo nie interesują.
Oferta była dobrze wstawiona to po pierwsze, zresztą powinieneś sam to wiedzieć bo to robił wasz programista Wink
po 2 niestety nie jest wypalone Wink

więc twoje marzenia wsadź sobie wiesz gdzie.

mieliście strasznie oddawać kasę pytam o to i dalej nie potrafisz odpowiedzieć beka

Tym ostatnim zdaniem zakończymy dyskusję. Wszystkie notyfikacje, które zostały nam naliczone, naliczyliśmy również na Twoje konto.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Inspirujący - 26-04-2015 16:54

Znowu cashbill nawala linki zostawie do czwartku zobaczymy jak bd te same miałem konw na leadmorze 3% a tutaj tak ;( coś jest nietak [Obrazek: image.jpg]


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Kiljan - 26-04-2015 17:22

W dniu dzisiejszym nie ma żadnych problemów z cashbillem, notyfikacje dochodzą standardowo.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - AirBourne - 26-04-2015 17:25

a tam pierdzielenie Smile
[Obrazek: giijzl.jpg]