Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? (/Temat-Firesub-Scam-czy-faktycznie-problemy-z-cashbillem-110144)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - aero2 - 12-03-2015 13:15

Firesub to jeszcze dobry jest, na eforsie brakowało mi do wypłaty dwa smsy premium w strefa18 wysłałem sobie je, co ciekawe przysłali mi że niepoprawna treść, kod nie przyszedł, czyli jednym słowem mnie wyr*chali bez mydła.Xpokerface


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Branzolek - 12-03-2015 13:34

Jak sobie nie radzą i mają tyle roboty to niech zamkną ten serwis Wink


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - ado - 12-03-2015 17:47

Ale jesteście dziwni temat dotyczy zupełnie tylko firesub'a nie wiem czemu wy wyjeżdżacie z innymi serwisami typu eforsa, moim zdaniem jak checie dyskutować o cięciach eforsy czy innych to załóżcie sobie osobny temat.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Killer - 12-03-2015 18:03

Mnie dziwi inna rzecz, sam mam suby w cashbillu i żadnej awarii w tym roku nie było. Poza tym z tego co się dowiedziałem, niemal wszystkie serwisy mają podpięte usługi w cashbillu a na pewno większa ich część (oczywiście mówię o smsach MT (subskrypcjach), a nie MO (smsach premium)) - i u nikogo żadnej awarii w tych dniach nie było. Jestem też ostatnią osobą która chciałaby tworzyć jakąś dramę, po prostu to pierwsza rzecz jaka mi się nasunęła po przeczytaniu tego tematu.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - topearner - 12-03-2015 18:13

Cytat:smsach MO (subskrypcjach), a nie MT (smsach premium)

Odwrotnie, MO - Sms Premium, MT - subskrypcja Smile Ale wiem, że to zwykła pomyłka, bo uczyć Killera faktów o sms'ach to jak ojca uczyć dzieci robić Lol


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Branzolek - 12-03-2015 18:40

(12-03-2015 18:03)Killer napisał(a):  Mnie dziwi inna rzecz, sam mam suby w cashbillu i żadnej awarii w tym roku nie było. Poza tym z tego co się dowiedziałem, niemal wszystkie serwisy mają podpięte usługi w cashbillu a na pewno większa ich część (oczywiście mówię o smsach MT (subskrypcjach), a nie MO (smsach premium)) - i u nikogo żadnej awarii w tych dniach nie było. Jestem też ostatnią osobą która chciałaby tworzyć jakąś dramę, po prostu to pierwsza rzecz jaka mi się nasunęła po przeczytaniu tego tematu.

I tyle w temacie,
głupie tłumaczenia o awarii, gdybym miał taki serwis to wiem że też byście to łykali Big Grinbeka


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Killer - 12-03-2015 18:55

(12-03-2015 18:13)topearner napisał(a):  
Cytat:smsach MO (subskrypcjach), a nie MT (smsach premium)

Odwrotnie, MO - Sms Premium, MT - subskrypcja Smile Ale wiem, że to zwykła pomyłka, bo uczyć Killera faktów o sms'ach to jak ojca uczyć dzieci robić Lol

Racja i poprawiłem się przed napisaniem przez Ciebie posta, ale przyłapać mnie na pomyłce zdążyłeś Smile


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - bilo22 - 12-03-2015 19:15

ja tylko dodam, ze ta firma już nie raz waliła przekręty i to nie tylko w firesub


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 12-03-2015 21:47

No i już chyba wszystko jasne w temacie. Po prostu mało im kasy i tyle...


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - FireMedia - 12-03-2015 23:25

Czy Wy się czegoś nawdychaliście? To, że ktoś napisał, iż nie zauważył awarii i ma być dowód na cokolwiek to jest wręcz śmieszne. I nie ważne czy to killer, siara czy wąski... Paweł jutro zadzwoni do Cashbilla, żeby przedstawili oficjalną informację, bo zaczyna mnie już nudzić ten głupi temat.