Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? (/Temat-Firesub-Scam-czy-faktycznie-problemy-z-cashbillem-110144)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - forumisko - 10-03-2015 12:26

Co za biadolenie..nie podoba się Wam to po co siedzicie w tym FS?ktoś Was trzyma na siłe?Mało macie WYPŁACALNYCH serwisów w których nie ma problemów z zaliczaniem?


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Branzolek - 10-03-2015 12:32

(10-03-2015 10:12)FireMedia napisał(a):  
(09-03-2015 22:21)4funsecond napisał(a):  Na początku wydawało się że firesub będzie wieczny. Przede wszystkim przez podejście do klienta - miły support. Teraz niestety chyba jak to mówi branzolek - pieniądz rozleniwił. Wydaje mi się ze małymi kroczkami zbliża się koniec firesuba ze względu na niskie w porównaniu do konkurencji stawki i co raz gorszy support. ALE - co w tym dziwnego? Dziesiątki multikont ( zapewne konkurencji) zaczęło spamić na ich tematach jak to u nich źle, teraz tematy tego typu. Mimo że wszystko tłumaczą i wina na prawdę nie jest po ich stronie się przyjebiec*e. Skoro wam się nie podoba odejdzie do konkurencji. Jestem ciekaw czy Wy byście utrzymali wysoki poziom widząc dziesiątki lub setki postów tego typu.

Żeby nie było że tak różowo - rozmowa na gg to na prawdę porażka.

Edit : po chwilowym namyśle rzeczywiście nie ma co ich bronić skoro tak podchodzą do klienta..

Niestety nie zgodzę się z Tobą Smile
po 1 Firemedia zawsze miała kasę więc argument o rozleniwieniu to kula w płot Smile
po 2 zawaliła jedna osoba, która wykazała się brakiem empatii (może rzeczywiście Pawłowi trochę pomieszało sie w głowie, ale naprostujemy go..)
Zawaliła jedna osoba ktora reprezentuje firmę wiec odbilo sie na calosci.
Mówiąc o rozleniwieniu mam na myśli zero jakiegos info, innowacyjności. To ze wprowadziliscie program to nie wystarczy Wink
Mimo wszystko wierze w was Wink


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - AnnaKa - 10-03-2015 23:05

Leadmore = Leadmore
Eforsa = Eforsa
HotCash = HotCash , Bloglock , HotCPM , ShareBay
FireSub = FireSub, FireCPA, FireMedia, FireCash

Ludzie no kurde LM nie ma na bank tyle roboty co HC czy FS także zrozumcie że GIGANCI mają prawo się pomylić czasem i popełnić błąd według mnie mają do tego prawo, predzej prawa nie ma taki LM czy Eforsa będąc tylko specjalistą w jednym fachu. Aczkolwiek w praktyce wiadomo jak jest. Poczekajcie trochę, sami widzicie ile są na rynku i ile dla Was zrobili. Nie raz na życzenie kasa była, nie raz programy dostosowane, informacje o ustawie chyna jako jedyni tak dużo powiedzieli...

Temat nie ma sensu, sytuacja wiadoma i niedługo będzie rozwiązana.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 11-03-2015 16:39

(10-03-2015 23:05)AnnaKa napisał(a):  Leadmore = Leadmore
Eforsa = Eforsa
HotCash = HotCash , Bloglock , HotCPM , ShareBay
FireSub = FireSub, FireCPA, FireMedia, FireCash

Ludzie no kurde LM nie ma na bank tyle roboty co HC czy FS także zrozumcie że GIGANCI mają prawo się pomylić czasem i popełnić błąd według mnie mają do tego prawo, predzej prawa nie ma taki LM czy Eforsa będąc tylko specjalistą w jednym fachu. Aczkolwiek w praktyce wiadomo jak jest. Poczekajcie trochę, sami widzicie ile są na rynku i ile dla Was zrobili. Nie raz na życzenie kasa była, nie raz programy dostosowane, informacje o ustawie chyna jako jedyni tak dużo powiedzieli...

Temat nie ma sensu, sytuacja wiadoma i niedługo będzie rozwiązana.

Nie sądzę, aczkolwiek, pożyjemy zobaczymy.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Garett - 11-03-2015 18:10

od kąt pamiętam od początku firemedia była naciskaną krytyką, i było dużo skarg na tą firmę Smile Dlatego tam nigdy nie zarabiam Big Grin


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - FireMedia - 11-03-2015 20:11

czasami jak czytam niektórych posty, to odnoszę wrażenie, że albo nie wczytują się w temat, albo nie chcą tego robić.. i wystarczy, że dopiszą jakieś wyssane z palca głupoty...


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Voldir - 11-03-2015 21:40

(11-03-2015 18:10)Garett napisał(a):  od kąt pamiętam od początku firemedia była naciskaną krytyką, i było dużo skarg na tą firmę Smile Dlatego tam nigdy nie zarabiam Big Grin

Kąt to może być prosty, ostry, rozwarty, półpełny albo pełny. Kolego zainwestuj w słownik bo to razi Smile
Poza tym odkąd pisze się razem Smile


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Xevik - 12-03-2015 00:54

Nikogo nie będę oskarżać..
ale naprawdę szkoda mi gościa..

ja bym się wku* i to ostro ;x..

@AnnaKa to może pora pomyśleć o zatrudnieniu kogoś?
Po co się pchać do PPA, CPA, SUB itd.. jak nie ogarniają wszystkich swoim programów - przez takie coś łatwiej stracić klientów niż zyskać.

Reklamować eforsy tu nie chce ^^, ale nie miałem jeszcze z nimi problemów(może właśnie dlatego że zajmują się tylko subami).
Karczu też nie wyrabiał - pamiętam problemy z bloglock-iem(zero zainteresowania) - czyli już 2 giganty..

Zatrudnić kogoś, zerwać umowę z tymi co zawinili..

Tekst nie ma na celu nikogo obrazić.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Voldir - 12-03-2015 10:15

UP

eforsa powiadasz?
Od dawien dawna wiadomo że eforsa tnie leady i to potwierdziło się nie tylko w Moim wypadku Smile


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - AnnaKa - 12-03-2015 12:59

W moim wypadku eforsa to była tragedia. Jak widziałem kilka dni łądnie 24k UV z czego nie miałem leada na najniższej stawce to podziekowałem. Wybacz ale Artur i Damian to naprawdę dobrzy ludzie.