Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Główne słowo kluczowe / Opis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Główne słowo kluczowe / Opis (/Temat-Glowne-slowo-kluczowe-Opis-110124)



Główne słowo kluczowe / Opis - Voldir - 08-03-2015 13:06

Witajcie. Chciałem zapytać o SEO na stronie, postawionej na WP. Wrzucam SS żeby wyjaśnić o co mi chodzi. Chodzi mi o główne słowo kluczowe. Jakie ono powinno być jeśli chodzi o jakiś film który udostępniam u siebie na stronie? Wiadomo że musi być zawarte w meta opisie, alt w obrazkach itp. Tylko jakie słowo kluczowe będzie dobrym słowem? Na SS podałem taki przykład. Czy to dobre słowo kluczowe? przepraszam ale w SEO jeszcze raczkuję i zacząłem studiować literaturę dopiero 3-4 temu Lol

[Obrazek: KZPlYNw.png]


RE: Główne słowo kluczowe / Opis - MaLiN - 09-03-2015 10:30

Czyli takie na przykład, które jest najczęściej wpisywane w google. Poszukaj coś na temat trendy w google.

Jeśli chodzi o zagranicę możesz posłużyć sie tym: http://sonar.bottlenose.com/


RE: Główne słowo kluczowe / Opis - zyga - 09-03-2015 10:52

Słowo wpisane w tym miejscu we wtyczkę ma znaczenie jedynie analityczne. Istotne jest to co znajduje się w Tytule i nagłówkach na stronie. Twój tytul ie jest zły bo zawiera dwa najczęściej wyszukiwane elementy czyli tytuł i frazę "online" z drugiej strony im fraza bliżej początku w tytule tym ma większą "moc" czyli "Focus online napisy PL oglądaj bez limitu" Powinien być lepszy trzeba jednak zastanowić się czy bijesz się z wszystkimi o główne słowo czy wolisz LT. Z doświadczenia powiem, że obecnie spamy filmowe wylatują błyskawicznie o ile w ogóle wejdą. Wystarczy przejrzeć topy.


RE: Główne słowo kluczowe / Opis - Voldir - 09-03-2015 16:52

Bardzo dziękuję za konkretne odpowiedzi Smile


RE: Główne słowo kluczowe / Opis - SPARTAN-117 - 07-04-2015 00:04

Od tego czy dobierasz dobre keywordy czy złe jest odpowiedni research (ilość wyszukiwań, konkurencja). Możesz to zrobić narzędziem w google adwords, moz pro lub keyword revealer.


RE: Główne słowo kluczowe / Opis - zyga - 07-04-2015 10:45

Ostatnio wpadłem na takie narzędzie, można ustawić strefę PL keywordtool.io osobiście szczerze polecam naszego rodzimego semstorma.