Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak obliczyć podatek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Jak obliczyć podatek (/Temat-Jak-obliczyc-podatek-110089)

Strony: 1 2


RE: Jak obliczyć podatek - twardy - 08-03-2015 19:38

Sam napisales:

Cytat:Dodam że kwota wolna od podatku mnie nie dotyczy ponieważ pracuje normalnie na umowe stałą.

Wiec nie odejmujesz tych 556zl


RE: Jak obliczyć podatek - lotnik113 - 08-03-2015 19:50

aa no to dobrze mówiłem, dzięki za pomoc.


RE: Jak obliczyć podatek - rachman - 09-03-2015 00:52

Cytat:Wiec nie odejmujesz tych 556zl
Bzdura.
Jeżeli przekroczył podstawę obliczenia podatku 85 528 zł to wtedy nie odejmuje. Poniżej liczy 18% - 556 zł 02 gr.
Zajrzyj w instrukcję nim zaczniesz wprowadzać w błąd bo nie wiemy ile zarobił. Jak wyszło mu więcej podstawy to wtedy nie odejmuje dopiero.

Pit-37 część E chociażby sobie zobacz.

Do autora tematu - jak nie chcesz używać programów darmowych to weź ściągnij sobie formularz interaktywny PIT ze strony ministerstwa z e-deklaracji i samo Ci przeliczy człowieku po ch Ty to ręcznie liczysz...


RE: Jak obliczyć podatek - lotnik113 - 09-03-2015 08:02

Okej a jaki ten pit pobrać żeby sie całorocznie rozliczyc? PIT 37?


RE: Jak obliczyć podatek - rachman - 09-03-2015 15:14

Zazwyczaj 37 lub 36 to zależy od rodzaju dochodu, np. za najem powierzchni reklamowej na stronach www PIT-36. Nie wiem z jakiego tytułu osiągasz dochody a jasnowidzem nie jestem Wink


RE: Jak obliczyć podatek - lotnik113 - 09-03-2015 19:00

Przychód mam z Subskrypcji sms. i jeszcze niemoge sie rozliczyc sam bo dopiero w lipcu 18.. Więc będe musiał z rodzicami. Więc jaki ten PIT musze wypełnić?


RE: Jak obliczyć podatek - rachman - 09-03-2015 21:40

Raczej rodzice z Tobą Wink To zależy jakie dochody mają rodzice i co masz w regulaminie czy umowie z firmą. Jeśli jest to jako najem powierzchni reklamowej na stronie www to PIT-36.