Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenie na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Ograniczenie na PayPal (/Temat-Ograniczenie-na-PayPal-11005)

Strony: 1 2


Ograniczenie na PayPal - Janas - 27-07-2010 17:38

Wiele osób w przeciągu ostatnich restocków zastanawiało się jaki jest limit odbioru pieniędzy na PP.
Szukając odpowiedzi zajrzałem do umowy z użytkownikiem i oto co znalazłem :

Cytat:4.1 Zniesienie limitu otrzymywania płatności. Limit odbioru płatności dla konta Użytkownika wynosi 2500 euro (lub równowartość tej sumy w innej walucie) na rok kalendarzowy, począwszy od pierwszej płatności na koncie.

3.2 Limity wysyłania. Limit wysyłania płatności dla konta użytkownika wynosi 2500 euro (lub równowartość tej kwoty w innej walucie) na rok kalendarzowy rozpoczynający się z dniem pierwszej płatności na koncie.


Zgodnie z tekstem limit otrzymywania jak i wysyłania wynosi 2500 euro, czyli około 10 tysięcy PLN. Najwyższy PayPal na Lockerz to 1000$ - 3080 PLN, więc bez obawy o ograniczenia można zamawiać $.
Mam nadzieję że info się przyda dla zamawiających kasę na Lockerz.


Restock się zbliża więc powodzenia !


RE: Ograniczenie na PayPal - Razer - 27-07-2010 18:35

Większości chodziło o limit wysyłania, a nie otrzymywania... Ehhh...


RE: Ograniczenie na PayPal - Janas - 27-07-2010 19:00

Razer limit otrzymywania i wysyłania dla zwykłych użytkowników jest taki sam - 2500 euro. Edytuje post.


RE: Ograniczenie na PayPal - Razer - 27-07-2010 19:03

Wysyłania? Chyba Ci się coś pomyliło, bo są limity miesięczne na o wiele mniejszy kwoty Wink


RE: Ograniczenie na PayPal - haggard - 27-07-2010 19:36

Janas i tutaj się mylisz.

[Obrazek: t6ktss370oaqh05mh8hi.png]

Ja mam do tego pytanie.
Jeśli miesięczny limit wypłat to 2,5k a roczny 3 850zł tzn że w ciągu roku max mogę wypłacić 3,850zł czy więcej tzn 2,5kx12 = 21k zł?


RE: Ograniczenie na PayPal - Janas - 27-07-2010 19:42

Haggard nie wiem jak to jest chyba możesz wypłacić 3850zł na rok. Pominąłem ważny szczegół otóż :

Firma PayPal może, według własnego racjonalnego uznania (na przykład między innymi po to, aby ograniczyć ryzyko oszustwa lub ryzyko kredytowe), nałożyć niższe limity na kwoty wysyłane przez Użytkownika za pośrednictwem usługi PayPal.

I wszystko jasne. Proszę o zamknięcie tematu.


RE: Ograniczenie na PayPal - MareKSG - 27-07-2010 20:18

Wystarczy zweryfikować konto i nie ma limitów Wink


RE: Ograniczenie na PayPal - gornada - 30-07-2010 17:33

a jak chce wpłacić 25$ na konto bankowe to jak zamienić na PLN? Bp piszę tam że tylko w Złotych Polskich można.


RE: Ograniczenie na PayPal - xPietrek - 30-07-2010 17:52

Jak jesteś na stronie głównej PayPala po zalogowaniu się, to jest tam taka opcja "Konwerter". Wybierasz to i dalej wg instrukcji.


RE: Ograniczenie na PayPal - gornada - 30-07-2010 19:29

ktoś wie czy dolar amerykański rośnie czy spada? Podobno euro strasznie spada.Chcę zainwestować kiedy będzie się najbardziej opłacało