Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bez inwestycji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bez inwestycji? (/Temat-Bez-inwestycji-110043)



Bez inwestycji? - qortak - 06-03-2015 22:43

witam Big Grin
na czym według was najlepiej można zarobić bez inwestycji? obojętnie jaki sposób oprócz premium smsów.

Zrobie refa jak ktoś poda cos co mnie zainteresuje.


RE: Bez inwestycji? - banipunz - 06-03-2015 22:58

Sądzę, że takich tematów była masa, no ale czemu by nie odpowiedzieć!
Jeśli masz dość dobrego smartphona z androidem to zainstaluj sobie aplikację CashPirate
Chodzi głównie o ściąganie gier, odpalanie ich (ja to robię przez minutkę) a potem odinstalowanie. Dostajesz od 4,8 do 10 centów (przynajmniej u mnie). Można zdobyć pierwszą wypłątę (2,5$ na paypala) w mniej niż tydzień.
Ewentualnie skracanie linków też może okazać się dobrą opcją Smile


RE: Bez inwestycji? - qortak - 06-03-2015 23:03

Dziękuję.
Posiadam owy telefon, ale z tego co zauważyłem to WHAFF Rewards jest chyba lepsze (sam tego używam)
ale spróbuję CashPirate ponownie.
Repucik poleciał Smile


RE: Bez inwestycji? - Voldir - 07-03-2015 11:12

Właśnie to po pierwsze takich tematów była masa a Ty dublujesz je tylko zamiast skorzystać z wyszukiwarki. Druga sprawa to nie odpowiedni dział facepalm


RE: Bez inwestycji? - qortak - 07-03-2015 11:47

Po pierwsze to serwisy ciągle się zmieniają więc zrobiłem nowe aktualne zapytanie, nie widze w tym nic złego, skoro nawet dostałem odpowiedź.
Druga sprawa to proszę nie nabijać postów, skoro już dostałem odpowiedź Smile Dziękuję.


RE: Bez inwestycji? - Voldir - 07-03-2015 13:15

(07-03-2015 11:47)qortak napisał(a):  Po pierwsze to serwisy ciągle się zmieniają więc zrobiłem nowe aktualne zapytanie, nie widze w tym nic złego, skoro nawet dostałem odpowiedź.
Druga sprawa to proszę nie nabijać postów, skoro już dostałem odpowiedź Smile Dziękuję.

Ty masz jakieś problemy z logicznym myśleniem? To jest zbiór serwisów zarobkowych a nie zapytanie o serwisy, które nie wymagają inwestycji. Zapoznaj się z regulaminem. Wyszukiwarka nie boli. Ty chciałeś znaleźć serwis który nie wymaga inwestycji a nie chciałeś zrobić listy nowych serwisów, więc co ma do tego Twoje tłumaczenie że serwisy się zmieniają? facepalm Wystarczyło zadać pytanie w odpowiednim dziale a jeszcze lepiej znaleźć odpowiedni wątek i go "odkopać"

BTW. Nie zależy mi na ilości postów. Poza tym, postów mam wystarczająco, więc nie muszę ich nabijać ale jakiś porządek powinien być zachowanym. Zgłosiłem do usunięcia.


RE: Bez inwestycji? - Flinn - 07-03-2015 13:22

facepalm O boziuuuuu... Chłopie mam Ci dac link do regulaminu ?


Bez inwestycji? - Admin - 07-03-2015 17:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.