Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
webstar media (instanter) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: webstar media (instanter) (/Temat-webstar-media-instanter-110001)

Strony: 1 2 3 4


RE: webstar media (instanter) - suchy0001 - 24-03-2015 13:56

@[Kede] Tak czy inaczej będę się teraz bił bo wszystko już rozliczyłem pod koniec stycznia ryczałtem.
Co teraz zrobić? anulować PIT czy iść do US i powiedzieć,że już dawno uwzględniłem tą kwotę?


RE: webstar media (instanter) - Kede - 24-03-2015 14:00

W takim wypadku nie mam pojęcia. Możesz skontaktować się z tym biurem rachunkowym, którego masz pieczątkę na picie.


RE: webstar media (instanter) - suchy0001 - 24-03-2015 14:58

Może nie rozumiem ale co mam im powiedzieć? Oni mi powiedzą,że to mój problem.


RE: webstar media (instanter) - Kede - 24-03-2015 15:50

To zadzwoń na infolinię urzędu skarbowego i spytaj się co w takiej sytuacji czy możesz olać sprawę jak już się rozliczyłeś. Pewnie gówno się dowiesz ale możesz spróbować.


RE: webstar media (instanter) - suchy0001 - 24-03-2015 16:10

Heh pewnie tak,jutro spróbuję się dowiedzieć.Teoretycznie nie powinienem tego wcześniej rozliczać pod ryczalt no ale kto by wpadł na to,że tym kretynom się pit przyśni.

Tapatalk xperia z2


RE: webstar media (instanter) - elbowndg - 02-04-2015 08:53

Mam prosbe ogromna do kogos kto dostal ten pit od instantera. Dostalem z US wezwanie di zlozenia korekty, a moj pit gdzies w niewyjasnionych okolicznosciach zginal i nie pamietam ktore pozycje byly na nim wypisane kwoty sobie ogarne ale pozycji nie pamietam. Moglby ktos walnac skan/zdjecie i mi przeslac na pw z zamazanymi swoimi danymi? Potrzebuje jeszcze numeru telefonu z pieczatki biura rachunkowego ktore mi od nich ten pit wystawilo ale to na skanie by juz bylo. Bede przeogromnie zobowiazany...


RE: webstar media (instanter) - wojtek113 - 02-04-2015 09:11

(02-04-2015 08:53)elbowndg napisał(a):  Mam prosbe ogromna do kogos kto dostal ten pit od instantera. Dostalem z US wezwanie di zlozenia korekty, a moj pit gdzies w niewyjasnionych okolicznosciach zginal i nie pamietam ktore pozycje byly na nim wypisane kwoty sobie ogarne ale pozycji nie pamietam. Moglby ktos walnac skan/zdjecie i mi przeslac na pw z zamazanymi swoimi danymi? Potrzebuje jeszcze numeru telefonu z pieczatki biura rachunkowego ktore mi od nich ten pit wystawilo ale to na skanie by juz bylo. Bede przeogromnie zobowiazany...

pomogę pw


RE: webstar media (instanter) - elbowndg - 02-04-2015 12:24

Biuro rachunkowe przesłało mi pit w formie elektronicznej na maila. Przy okazji porozmawiałem sobie z panią na temat webstar media i co mnie dziwi mają bardzo mało telefonów odnośnie zapytań co zrobić gdy się nie dostało siana a dostało pit Big Grin
Jeśli myślicie że upiecze sie wam jak nei zapłaciliście podatku to sie mylicie ;D
Ja po tygodniu od złożeniu rozliczenia dostałem wezwanie o korektę. Każdy kto dostał pit wg. instantera otrzymał należną mu kwotę na swój rachunek i taka też informacja wpłynęła do US i będziecie musieli do tego zapłacić podatek czy wam sie to podoba czy nie. Później być może jakoś (nie mam pojęcia jak) odzyskacie go ale teraz bedziecie musieli zapłacić bądź potrącą wam ze zwrotu podatku (tak jak mi, dowiedziałem się tego w rozmowie z panią z urzedu skarbowego)