Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl (/Temat-Menthol-Dziennik-pracy-LeadMore-pl-109949)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - Menthol - 05-03-2015 14:19

Cześć, po tym jak widziałem jakie kwoty niektórzy tutaj zarabiają na LeadMore postanowiłem spróbować swoich sił w tym serwisie.

Jako że ostatnio zwolniłem się z pracy, po 2 latach. To mam czas i chęci zarobienia jakiś groszy w tym portalu.

Nie jest to mój jedyny zarobek przez internet bo działam też na rynku Forex ale to nie o to tutaj chodzi także jak się nie uda z LeadMore to trudno, traktuje to jako formę zabicia nudy.

Więc moim celem na marzec będzie zarobienie kwoty nie wielkiej: 300zł. Niektórzy mają takie dniówki ja na zebranie tego daję sobie, ponad 25 dni. Więc może się uda Smile

Obecnie nic innego jak spamowanie na FB nie przyszło mi do głowy, mam jakieś konto na Fejsie z kilkuset znajomymi ale większość to zagraniczni. Także trzeba się z tym ogarnąć. Dobra koniec pisania trzeba się zabrać do pracy...


Cel na Marzec: 109.5/300zł


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - ScroX - 05-03-2015 14:21

Powodzenia Smile Na pewno będę zaglądał Wink
Zapraszam również do siebie Smile


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - Menthol - 06-03-2015 00:02

No to krótkie podsumowanie dnia dzisiejszego:
- Zarobiłem jedno wielkie NIC
- Trochę pospamowałem po kilku grupach, nie wiem czy jest sens wchodzić na jakieś FP i tam dodawać post ?
- Mam nadzieję że piątek okaże się lepszy, niż czwartek.
- Fajnie jak by mi z 2 leady jutro wpadły, to będę z siebie dumny i zmotywuje mnie to do pracy.
- Ogólnie nie jestem źle nastawiony bo miałem aż 12 wejść haha Big Grin

No nic trzymajcie kciuki i tyle na dzisiaj Smile
Cel na Marzec: 0/300zł


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - kukiz87 - 06-03-2015 11:28

Hej , powiem Ci ze również zaczynam z leadmore ja po wczorajszym dniu miałem az 15 wejsc i 1 !! tak jednego leada Big Grin tez nie mam pojecia jak spamować aby ludzie wchodzili , zaczynam dopiero przygode z subami i mam nadziele ze za predko z powodu braku wejsc i leadów nie skoncze kariery


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - adios123 - 06-03-2015 12:55

slowo spam zamien na cos innego... Smile

bede obserwowal Tongue


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - SylvvuuuS - 06-03-2015 13:33

Powodzenia i zostawiam PRIV Wink


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - Menthol - 07-03-2015 21:38

Dobra więc tak na chwile obecną dalej 0, ale już mam pewną wiedzę. Od jutra lecę jak nie będzie 1 leada to chyba dam sobie spokój...

Samemu mi się jakoś nie chce... Jak by ktoś był chętny pracować a przy okazji pogadać żeby nie było nudno to zapraszam na TS3. Dane podam na PW.

Pozdrawiam.


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - kukiz87 - 07-03-2015 22:35

ja przez 3 dni równiez 1 tylko po 60 wejsc mam i nic ;/ szkoda bo czas sie traci a nic nie wpada troche demotywuje to Sad ale niestety nikt Ci tutaj nie pomoże


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - Menthol - 07-03-2015 22:40

Ja nie chce pomocy xD Tylko kogoś z kim można pogadać, itd.


RE: Menthol - Dziennik pracy LeadMore.pl - Menthol - 08-03-2015 20:37

No to krótkie podsumowanie dnia dzisiejszego, zero Leadów standardowo, ale są pewne spostrzeżenia, i co najważniejsze zmiana metody z debilnego spamowania, na coś lepszego, łatwiejszego do wypromowania, i być może znalazłem fajna nisze, no ale to wszystko wyjdzie w praniu. Wielkie podziękowania dla: "SylvvuuuS" za dobre słowo, rady i w ogóle!