Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania (/Temat-Pytania-nowego-zapalenca-do-zarabiania-109933)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 07-03-2015 20:30

Wszystko działa.
Doradzi ktoś jak zrobić jakieś pozycjonowanie forum?? Chciałbym mieć więcej uników i użytkowników, chciałbym zacząć od darmowych metod Tongue


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 07-03-2015 20:34

(07-03-2015 20:30)Exodisss napisał(a):  Wszystko działa, wstawiam wynik z działania reklam od rana:


W tym oto momencie ktoś "życzliwy" zgłasza to do Google lub Google skanuje i dostajesz bana dożywotnio.


PS. Dziwnie wysoki CTR.... jak na forum. Także powtarzam: Nie klikaj w reklamy i nie namawiaj znajomych czy innych osób. Jak klikniesz chociażby przez przypadek - zgłoś to.

NIE PRZECZYTAŁEŚ REGULAMINU


(07-03-2015 20:30)Exodisss napisał(a):  Doradzi ktoś jak zrobić jakieś pozycjonowanie forum?? Chciałbym mieć więcej uników i użytkowników, chciałbym zacząć od darmowych metod Tongue

White Hat SEO proponuję Smile
Bezpieczna metoda w większości przypadków.

Jak zaczniesz spamic po katalogach profilach itp to prędzej dostaniesz bana albo filtra na domenę.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 07-03-2015 20:41

Regulamin w pełni czytałem, boje się mocno bana w AdSense więc staram się przestrzegać, mam umieszczone 3 banery zgodnie z nim.


Hmm a jak działa dokładnie te White Hat SEO?? W necie mało o nim informacji jest.

Bądź ile miesięcznie potrzebuje PLN by strona jako tako zdobywała unikalne i wyświetlenia??
Mogę zainwestować jeśli ma to sens.

Co do White Hat znalazłem coś takiego: http://agencjawhites.pl/kontakt/


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 07-03-2015 22:36

Mam jeszcze jedno pytanie....


Mianowicie czy opłaca się reklamować na Sejfik.com ?
Są tam możliwości wyświetlania bannerów oraz linków na ich stronie + pozycjonowanie poprzez umieszczenie w stopce strony linku do mojego forum.

Ceny nie są zbyt duże, za taki komplet zapłacił bym nie więcej jak 15-20 zł. Pytanie tylko czy warto


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 07-03-2015 22:45

(07-03-2015 20:41)Exodisss napisał(a):  Regulamin w pełni czytałem

Nie czytałeś Undecided


(07-03-2015 20:41)Exodisss napisał(a):  Hmm a jak działa dokładnie te White Hat SEO?? W necie mało o nim informacji jest.


Naturalne pozycjonowanie.... Efekty są bardzo długie. W przypadku Black Hat SEO - efekty są nagłe i mogą się utrzymywać póki płacisz firmie SEO a potem możesz się bać o bana na domene albo filtr a co za tym idzie złą reputację konta G i ban na AdSense. W Google dużo piszą o tym... ale więcej o Black Hat Seo bo to przecież dochodowy interes dla firm SEO a ryzyko dla właścicieli portali.



(07-03-2015 22:36)Exodisss napisał(a):  Pytanie tylko czy warto

Jak chcesz marnować kase na coś co i tak się nie zwróci to proszę Smile


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 07-03-2015 22:51

Przekonałes mnie, najpierw zacznę od naturalnych sposobów czyli uzupełnienia metadanych i słów kluczowych i stopniowo dodawać do darmowych katalogów.

Potem może ogarnę banner na jakiejś stronie dla kobiet z dziećmi itp.


Katalog Onet czy WP warto płacić ?

Interesuje mnie tylko w pełni legalne pozycjonowanie


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Voldir - 11-03-2015 21:23

Chodzą takie słuchy że Katalog Onet czy WP nie ma już takiego znaczenia. Nie da się w 100% żyć zgodnie z google bo ono samemu sobie zaprzecza Smile


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Lejston - 03-04-2015 00:28

Mógłbyś napisać, ile czasu posiadasz to forum, jak rozkręcałeś itd.?


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 03-04-2015 07:15

Około rok, nie rozkręcałem w ogóle, przyszło 10 osób na sam początek i doszło do ponad 120.

Narazie nad nim nie robie bo zająłem się subami SMS, w obecnej chwili jest to bardziej dla mnie opłacalne