Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - dawo62 - 29-10-2015 09:52

Witam. W poniedziałek zleciłem wypłatę standardową jednak pieniądze są mi potrzebne na dziś. Czy istnieje jeszcze możliwość wypłaty pieniędzy jako wypłata ekspresowa?
Dodam, że pisałem formularz kontaktowy jednak nie uzyskałem jeszcze odpowiedźi.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 29-10-2015 09:56

(29-10-2015 09:52)dawo62 napisał(a):  Witam. W poniedziałek zleciłem wypłatę standardową jednak pieniądze są mi potrzebne na dziś. Czy istnieje jeszcze możliwość wypłaty pieniędzy jako wypłata ekspresowa?
Dodam, że pisałem formularz kontaktowy jednak nie uzyskałem jeszcze odpowiedźi.

Jeśli już napisałeś maila, to nic więcej nie możesz zrobić. Módl się, żeby ktoś to odczytał, odpisał i zgodził się na Twoją prośbę.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Huston - 04-11-2015 12:47

W przypadku umów o dzieło, czy dostał już ktoś do Was na meila umowę? Zauważyłem, że firma zmieniła dane Smile.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 04-11-2015 17:05

Umowy niet, mam nadzieje, ze jutro ksiegowa wysle...


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Leadmore - 05-11-2015 10:30

Dziś wyślemy wszystkie umowy o dzieło.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - asiorek - 05-11-2015 12:30

Wypłat z drugiego można się spodziewać dopiero w poniedziałek?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Leadmore - 05-11-2015 12:37

Jutro będą realizowane wypłaty z 1, 2 i 3 listopada.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - asiorek - 05-11-2015 12:39

mimo wszystko nikłe szanse aby dotarła jeszcze jutro ?Lol


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 05-11-2015 14:40

umowa doszła, thx.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - rekki - 05-11-2015 15:18

Wypłata z ostatniego dnia tamtego miesiąca doszła i wypłacona Smile