Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - swidz - 08-06-2015 18:29

Jeżeli dzisiaj Wam wypłacili to hajs będzie jutro na koncie


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - kesn_ - 08-06-2015 19:40

Cześć mam pewien problem, mam na leadmore +1k zł i chce pieniądze wypłacić, mam podany numer konta i nazwe banku oraz swoje dane, ale w tym problem, gdy próbuje zlecić wypłatę piszę, że jestem nie pełnoletni, fakt. Co mam w tej sytuacji zrobić? Chce wypłacić pieniądze a nie mam takiej możliwośći!


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nicooo - 08-06-2015 19:43

(08-06-2015 19:40)kesn_ napisał(a):  Cześć mam pewien problem, mam na leadmore +1k zł i chce pieniądze wypłacić, mam podany numer konta i nazwe banku oraz swoje dane, ale w tym problem, gdy próbuje zlecić wypłatę piszę, że jestem nie pełnoletni, fakt. Co mam w tej sytuacji zrobić? Chce wypłacić pieniądze a nie mam takiej możliwośći!

Zlecasz na rodzica i po problemie..


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Demon210 - 08-06-2015 20:21

U mnie również Zrealizowana z 31 maja, czeka na zaksięgowanie jeszcze. Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Gogli - 08-06-2015 20:32

U mnie nadal oczekująca a zleciłem pierwszego czerwca Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 08-06-2015 20:45

Jak zleciliście 1 czerwca i w tym samym dniu wysłaliście rachunek, to jutro na 100% Wam zrealizują Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - kesn_ - 08-06-2015 20:58

(08-06-2015 19:43)nicooo napisał(a):  
(08-06-2015 19:40)kesn_ napisał(a):  Cześć mam pewien problem, mam na leadmore +1k zł i chce pieniądze wypłacić, mam podany numer konta i nazwe banku oraz swoje dane, ale w tym problem, gdy próbuje zlecić wypłatę piszę, że jestem nie pełnoletni, fakt. Co mam w tej sytuacji zrobić? Chce wypłacić pieniądze a nie mam takiej możliwośći!

Zlecasz na rodzica i po problemie..

Ale jak mam to zrobić, gdy próbuje zlecić to piszę "Aby zlecić wypłatę musisz być pełnoletni, skontaktuj sie z BOK" a w profilu mam dane na siebie tzw. imię i naziwsko mam swoje, a dane do konta i itd. na rodzica.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nicooo - 08-06-2015 21:08

Wszystko musi się zgadzać z danymi na koncie bankowym i również imię i nazwisko musisz podać rodzica....


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - hunterpl444 - 09-06-2015 09:32

wypłata zrealizowana przed chwilą z 01-06


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 09-06-2015 11:07

Kasa na koncie Smile