Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - vogel222 - 19-05-2015 06:48

Wczoraj rano zlecalem ekspresowa a dalej wisi...rzeczywiście ekspresy...Ja nie wiem za co oni sobie tą prowizję po pobierają


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - DaviD1997PL - 19-05-2015 16:30

Dostał ktoś już wypłatę !? Ja czekam od 15 już :/


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - patulsky1337 - 19-05-2015 16:47

No nie fajnie... cięcia leadów i wyświetleń a teraz pierwszy raz się zdarzyło, że wypłata złamała umowną datę na fakturze... Śmieszne traktowanie firm jak i klientów prywatnych... dobrze, że stąd uciekłem...

Na MyLeadzie są wypłaty w 5 minut od napisana do nich i to 0 prowizji...


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nicooo - 19-05-2015 16:53

(19-05-2015 16:47)patulsky1337 napisał(a):  No nie fajnie... cięcia leadów i wyświetleń a teraz pierwszy raz się zdarzyło, że wypłata złamała umowną datę na fakturze... Śmieszne traktowanie firm jak i klientów prywatnych... dobrze, że stąd uciekłem...

Na MyLeadzie są wypłaty w 5 minut od napisana do nich i to 0 prowizji...
Wyraźnie jest napisane , że wypłaty są realizowane w ciągu 7 dni ROBOCZYCH... jakie cięcia leadów? Ja żadnych problemów z leadmore nie mam i jak najbardziej polecam , kontakt poprzez e-mail jest ok , ale przydała by się szybsza forma , to jedyne moje zastrzeżenie.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - patulsky1337 - 19-05-2015 17:39

(19-05-2015 16:53)nicooo napisał(a):  
(19-05-2015 16:47)patulsky1337 napisał(a):  No nie fajnie... cięcia leadów i wyświetleń a teraz pierwszy raz się zdarzyło, że wypłata złamała umowną datę na fakturze... Śmieszne traktowanie firm jak i klientów prywatnych... dobrze, że stąd uciekłem...

Na MyLeadzie są wypłaty w 5 minut od napisana do nich i to 0 prowizji...
Wyraźnie jest napisane , że wypłaty są realizowane w ciągu 7 dni ROBOCZYCH... jakie cięcia leadów? Ja żadnych problemów z leadmore nie mam i jak najbardziej polecam , kontakt poprzez e-mail jest ok , ale przydała by się szybsza forma , to jedyne moje zastrzeżenie.

Gdzie ja napisałem, że mówiłem o 7 dniach normalnych? Wiem, że 7 dni roboczych :v


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - maciej202020 - 19-05-2015 20:38

Panowie co to za zamęt nie czytuje forum nie zlecałem wypłaty od jakiegoś czasu ale wcześniej dostawałem na czas, czy coś się zmieniło ? doszły wam te wypłaty na czas normalnie wypłacają ?

Bo chaos się robi przez te ostatnie posty ?...


EDIT: WYPŁATA EKSPRESOWA ZREALIZOWANA PO KILKU GODZINACH jedyne co mogę to polecić LM


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 19-05-2015 21:49

Wszystko jest OK z wypłatami. 7 dni ROBOCZYCH od wysłania .pdfa.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - RejTom - 20-05-2015 14:01

Potwierdzam, wszystko ok ja dzisiaj dostałem z 14 maja Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - CHWDP - 20-05-2015 22:15

Dostał już ktoś wypłatę z 17-18?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 21-05-2015 09:04

Ja się modlę, żebym dostał dzisiaj wypłatę z 17..mam fajne plany na weekend i przydałby się dodatkowy grosz (: