Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - mlody16918 - 06-03-2015 14:16

(06-03-2015 14:07)aero2 napisał(a):  Czekam od 2 marca i na razie Oczekująca.
Wiem 7 dni nie minęło, ale kasa by się przydała.

Popieram Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - michal_olga - 06-03-2015 14:16

ja tak samo od 2 marca. dziś już pewnie nie dojdzie , nawet jak zleci po 15 to i tak dojdzie w poniedziałek.. a szkoda szkoda . wieksza kasa na weekend by sie przydała Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - ScroX - 06-03-2015 14:42

No i wszystko poszło w .... Wrr.
Czułem że ta kasa nie dojdzie ;<


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - 32ketrab - 06-03-2015 16:47

pewnie szybciej dojdzie wpłata z pracy (15.03), niż z internetu ;/


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - HardCoreSex - 06-03-2015 16:53

Śmieszne... Dochodzi 17 a wypłat nadal nie ma.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - 32ketrab - 06-03-2015 16:56

i tydzień w sobote też..


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - erykziele12 - 06-03-2015 17:20

Oczekująca. Leadmore to chyba najgorszy serwis pod kątem czasu wypłacalności na rynku, w innych jakieś 2 dni po zleceniu pieniądze miałem na koncie .


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - sebek13076 - 06-03-2015 17:22

LM wypłaca pieniądze w sobote ?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - michal_olga - 06-03-2015 17:39

i nas P.Monika oszukała ;D nikt wypłat dziś nie dostał prawda?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 06-03-2015 17:51

(06-03-2015 17:20)erykziele12 napisał(a):  Oczekująca. Leadmore to chyba najgorszy serwis pod kątem czasu wypłacalności na rynku, w innych jakieś 2 dni po zleceniu pieniądze miałem na koncie .

Nikt nie trzyma siłą Smile. A pisanie o tym, że wypłaty to porażka pozostawia wiele do zyczenia. Luty to gorący okres (rozsylanie pitów do urzędów i uzytkownikow).

Ale nie mam pretensji. Większość z Was to dzieciaki, które z "prawdziwą" pracą nie miały nigdy do czynienia i przyzwyczaiły się do "bogactwa"- kasy parę razy w tygodniu!

Proponuje leadmore wprowadzenie jednej wypłaty w miesiacu (np. miedzy 1 a 10 dnia miesiaca) i skonczy się ten lament o kase.

NIE MINĘŁO 7 DNI ROBOCZYCH OD ZLECENIA- NIE WYLEWAĆ SWOICH ŻALI (ŻALÓW Tongue) Chyba nie macie pretensji o to, że serwis dziala zgodnie ze swoim regulaminem?! facepalm

P.S. Zeby uprzedzić jakieś przytyki- ja otrzymuje wyplate od leadmore RAZ w miesiacu (luksus umowy o dzieło)