Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dan!el - 08-04-2015 18:43

Pobrałem i wysłałem im na email. Bardziej mi chodzi czy dochodzi to do tych 24h czy nie bo zleciłem dziś i liczę że jutro dojdzie.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Zimusek - 09-04-2015 09:14

ja zleciłem przedwczoraj o 23:30 a wczoraj po 14 miałem na koncie.. wiec spoko Big Grin


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - kukiz87 - 09-04-2015 09:19

zleciłem wyplate i czekam Smile miesiac czasu zbierana udało sie 250 , juz w temacie jestem i mysle ze wszystko bedzie szlo do przodu


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - kuba48 - 09-04-2015 10:50

Jak tam u was teraz? wypłacone czy nie?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Yamakasi - 09-04-2015 11:06

Zlecilem 1 kwietnia rachunkiem,jeszcze nie dostalem,kto.ma podobnie?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - HardCoreSex - 09-04-2015 11:22

Pani Monika wspomniała kilka stron wcześniej że zwykłe wypłaty będą DZIŚ realizowane.
Także maksymalnie w piątek możecie spodziewać się ich na KONCIE BANKOWYM.

Pozdrawiam ^^


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - MonikaLeadmore - 09-04-2015 11:24

Dan!el widzę komentarz w systemie -> "brak rachunku w załączniku " Smile
także doślij go czym prędzej na [email protected] , pewnie masz już też na mailu od księgowej info w tym temacie.


Yamakasi jak z 1 kwietnia to dziś wyjdzie.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Kurus92 - 09-04-2015 11:28

Połowa tych,którzy piszą,że ,,coś nie tak" niech najpierw wejdzie sobie w ,,elementy wysłane" na mailach i sprawdzi czy rzeczywiście im dodało załącznik z rachunkiem,bo widzę że większość przypadków to właśnie to. Wink


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - matek697 - 09-04-2015 15:36

no i komuś dzisiaj zrealizowali? u mnie bez zmian


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Zimusek - 09-04-2015 15:45

Spokojnie do końca dnia jeszcze kilka h. Cierpliwości. Monika napisała, że wyjdą to wyjdą