Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - michal_olga - 05-03-2015 23:18

z 2 marca "oczekująca" . coś wiadomo na temat jutra? wychodzą jakieś przelewy ?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - michal_olga - 06-03-2015 11:44

dostał ktoś dziś wypłatę?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - forumisko - 06-03-2015 11:55

(06-03-2015 11:44)michal_olga napisał(a):  dostał ktoś dziś wypłatę?

P.Monika pisała, że wypłaty dziś będą realizowane, ale czy wszystkie wyjdą to pewna nie jest.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - michal_olga - 06-03-2015 12:12

Forumisko - siemka , trochę czasu mnie na forum nie było . a co chodzi z tą Panią Moniką , kto to jest , co z Arkiem ? ;D


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - HardCoreSex - 06-03-2015 12:21

Też jestem ciekaw apropo Pani Moniki Big Grin
I ja jeszcze nie dostałem wypłaty... Mam nadzieje że dziś pójdzie bo trzeba czynsz zapłacić :x


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - forumisko - 06-03-2015 12:24

Monika ogarnia robote na forum Big Grin

U mnie równiez póki co oczekuje.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - michal_olga - 06-03-2015 12:27

tylko że wcześniej jak wypłatka do 12 godziny nie zmieniła się na "zrealizowana"to wiedzialem ze na pewno nie przyjdzie . a teraz w pózniejszych godzinach rowniez zlecają?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - asiorek - 06-03-2015 12:37

Tak, teraz idą do 17 bodajże Wink


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - michal_olga - 06-03-2015 12:52

to i tak dojdzie na konto w poniedziałek Sad. trudno się mówi ;P


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - aero2 - 06-03-2015 14:07

Czekam od 2 marca i na razie Oczekująca.
Wiem 7 dni nie minęło, ale kasa by się przydała.