Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - MonikaLeadmore - 30-03-2015 16:54

(30-03-2015 15:32)gutek126p napisał(a):  7 dni roboczych minęło od zlecenia wypłaty a status dalej oczekujący 20-03-2015 zleana wypłata pokerface 2 czekam na wypłatę więcej niż 7 dni za 1x Monika zgubiła mój rachunek pokerface

Jeżeli zleciłeś 20.03 to siódmy dzień roboczy jest 31.03.

Ja nie dostaję żadnych rachunków, nie jestem księgową, a księgowa jak mogła zgubić rachunek, skoro wysyła je się na maila? nie da się zgubić rachunku w mailu, rozumiem zgubić dokument w pokoju Wink,
może nie załączyłeś jak kolega wyżej Wink.

Natomiast była informacja, że księgowa w zeszłym tygodniu była na urlopie,
więc jak raz zrealizuje siódmego dnia roboczego to nie powinno być źle? Wink


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - LodzioMiodzio - 30-03-2015 17:20

Jutro będzie mijał 7 dzień roboczy więc zobaczymy czy bedzie wypłata !Huh


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Voldir - 30-03-2015 18:33

(26-03-2015 19:16)MonikaLeadmore napisał(a):  Matnox obecnie wypłaty ekspresowe są wyłączone, włączamy je ponownie w piątek o 12:00.

Voldir księgowa do jutra na urlopie, kolejne wypłaty będą wychodzić w poniedziałek.

W piątek to okej. Księgowa była na urlopie a wypłaty miały wyjść dziś w poniedziałek. Jest 19:32 a wypłata z 20 marca dalej oczekuje. Szkoda tylko że trzeba czekać sztywno 7 dni bo do dobrego człowiek szybko się niestety przyzwyczaja jak miał wcześniej wypłatę po 3-4 dniach po zleceniu...


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - gutek126p - 30-03-2015 19:51

voldir zgadzam się z tobą w 100 % na Freebiz jak było tak było ale wypłaty były na 3 4 dzień tu trzeba czekać około 10 do 13 dni (nie roboczych) dlatego nie pracuje już na leadmore ale nie ma co mostów za sobą palić.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Voldir - 30-03-2015 21:17

Dokładnie. To ja już pomijam Freebiza ale na LM sporo czasu wypłaty były realizowane do max 4 dni. Nie wiem co to teraz się porobiło. Chyba że to taki jednorazowy wyskok ze względu na urlop no ale przecież urlop był do piątku a dziś jest poniedziałek a dalej wypłata wisi facepalm. Zleciłem kolejną wypłatą, tym razem ekspresówkę a potem się zobaczy.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - misterzelek - 30-03-2015 21:37

Czekam od czwartku zobaczymy.....


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Matnox - 31-03-2015 06:16

A jaki problem zlecić wypłate ekspres? wtedy pieniądze będziecie mieli do 24h


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - misterzelek - 31-03-2015 06:39

Zielony jestem jak się taka zleca xD


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - gutek126p - 31-03-2015 08:23

(31-03-2015 06:16)Matnox napisał(a):  A jaki problem zlecić wypłatę ekspres? wtedy pieniądze będziecie mieli do 24h
a może jak chcę dostać wypłatę tyle ile zarobiłem a nie -% od wypłaty expresowej 4 pokerface
Pytanie mam
P Arek się w ogóle teraz wypłatami nie zajmuje ?
założę się o flaszkę że przelew do mnie wyjdzie o 14:57:54s sztywno 7 Dni bo nie da rady robić rano przelewów i jak zwykle księgowanie na drugi dzień czyli jutro w PKO
2 Pytanie dla mądrzejszych Big Grin
7 dni roboczych oczekiwania na status zrealizowane
czy
7 dni roboczych na zaksięgowanie pieniędzy na koncie ?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Matnox - 31-03-2015 08:31

-10% to tak dużo? jak dla mnie nie robi to róznicy.