Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - asiorek - 19-03-2015 10:55

Najlepiej te z wtorku Jerk2


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 19-03-2015 11:22

Ja wypłaciłem w niedzielę i na razie jest oczekującą.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - michal_olga - 19-03-2015 13:00

właśnie zleciłem wypłatę exspresową - przetestujemy . Big Grin
niechcący wysłało mi się dwa razy rachunek do leadmore - chyba mnie za to nie zabiją Tongue

kurcze po 2 minutach zrealizowana - wielki pozytyw Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 19-03-2015 13:23

Szkoda że nie mogę wypłaty zleconej w piątek przekwalifikowac na ekspresową. Bo coś się nie zanosi na normalne wypłaty dzis


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 19-03-2015 14:08

(19-03-2015 13:23)tomswi napisał(a):  Szkoda że nie mogę wypłaty zleconej w piątek przekwalifikowac na ekspresową. Bo coś się nie zanosi na normalne wypłaty dzis

Teraz jak są ekspresowe, to specjalnie będą wypłacać w ostatni dzień, żeby zachęcać do ekspresowych - tak jak to było na początki w firesubie. Jak teraz stoi firesub, to każdy wie.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nicooo - 19-03-2015 14:13

(19-03-2015 11:22)Dean Ambrose napisał(a):  Ja wypłaciłem w niedzielę i na razie jest oczekującą.

Ja także zleciłem w niedziele , pewnie dostaniemy po weekendzie....


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 19-03-2015 14:16

Marudzicie jak baby (brzydko mi obrażać moją płeć, ale w tym przypadku muszę). Dali ekspresówki, też Wam już zaczyna nie pasować...

P.S. Wypłacam RAZ!!! w miesiacu z LM i UWAGA- zyje!
Co więcej pracuje "normalne" i w umowie o pracę mam zapis, że wynagrodzenie będzie przelewane do 10 dnia każdego miesiąca. Myslicie, ze kiedykolwiek dostałam hajs 6,7? Nigdy. A to poważna i prężna firma jest, także polecam dorosnąć i przywyknąć Smile

P.S.2. Chcecie wypłaty z dnia na dzien? Idzcie do eforsy, tam normą jest wysyłanie przelewu nawet tego samego dnia, w którym wysyła się rachunek. Aha, zapomnialam...zaraz powiecie, ze eforsa tnie leady. Zastanówcie się więc nad założeniem własnego serwisu subsms i wyplacajcie sobie 4 razy dziennie.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nykkusek - 19-03-2015 16:41

Dopoki wyplacaja to nie ma co narzekac Big Grin


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - wydra87 - 19-03-2015 18:06

U mnie dzisiaj wypłata zlecona z 12 marca rano zrealizowana, ale na koncie niestety jeszcze nie ma.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - mikiniki - 20-03-2015 10:22

Zrealizowana.