Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 18-03-2015 18:06

(18-03-2015 18:05)Pendulum napisał(a):  Poczekaj aż Ci bank zaksięguje

Żaden bank nie księguje tyle czas przelewu krajowego pokerface


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Ciastek - 18-03-2015 18:37

@up.
zależy o której zrobili ten przelew Wink


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Pendulum - 18-03-2015 18:38

Jutro pieniądze będzie miał na koncie, po co ta panika


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - creativeD - 18-03-2015 18:58

3 dni by księgował ?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - wydra87 - 18-03-2015 19:15

Ludzie... przede wszystkim co widać, że nie którzy mają problem ze zrozumieniem 7 dni roboczych!
Czy naprawdę co chwilę trzeba tłumaczyć, że 7 dni roboczych to dni od poniedziałku do piątku bez weekendów?
I liczcie też czas, bo przykładowo ktoś zlecił wypłatę 10 tego o 15:00 to 11 tego nie są dwa dni od zlecenia, tylko o 15:00 mija jeden dzień. Ciężko nie którzy mają z rozumowaniem terminu.
Skoro jest czas DO 7 dni, to nie oznacza, że muszą wypłacać po 2-3 dniach. I tutaj też trzeba zaznaczyć, że jeśli zlecą przelew (leadmore) 7 dnia np po południu to Ty możesz dostać ósmego dnia po godzinie 12:00. Księgowanie w bankach trwa do 24 godzin, szczególnie kiedy przelew jest z innego banku!
Ja dwa razy wypłatę dostałem w 7 dzień i jakoś nie płakałem, że tak długo.
Rozumiem przypadku, gdzie faktycznie coś poszło nie tak, ale niektórzy gim-biznesmeni to grubo przesadzają...


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Pendulum - 18-03-2015 19:23

(18-03-2015 19:15)wydra87 napisał(a):  Ludzie... przede wszystkim co widać, że nie którzy mają problem ze zrozumieniem 7 dni roboczych!
Czy naprawdę co chwilę trzeba tłumaczyć, że 7 dni roboczych to dni od poniedziałku do piątku bez weekendów?
I liczcie też czas, bo przykładowo ktoś zlecił wypłatę 10 tego o 15:00 to 11 tego nie są dwa dni od zlecenia, tylko o 15:00 mija jeden dzień. Ciężko nie którzy mają z rozumowaniem terminu.
Skoro jest czas DO 7 dni, to nie oznacza, że muszą wypłacać po 2-3 dniach. I tutaj też trzeba zaznaczyć, że jeśli zlecą przelew (leadmore) 7 dnia np po południu to Ty możesz dostać ósmego dnia po godzinie 12:00. Księgowanie w bankach trwa do 24 godzin, szczególnie kiedy przelew jest z innego banku!
Ja dwa razy wypłatę dostałem w 7 dzień i jakoś nie płakałem, że tak długo.
Rozumiem przypadku, gdzie faktycznie coś poszło nie tak, ale niektórzy gim-biznesmeni to grubo przesadzają...
Zrozum to że wypłata kolegi creativeD została zrealizowana 16 marca i problem jest w tym że nadal nie ma jej na koncie..


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - MonikaLeadmore - 18-03-2015 19:28

(18-03-2015 14:59)HardCoreSex napisał(a):  Pani Moniko, odkąd została Pani księgową LeadMore stał się najgorzej wypłacającym serwisem subkrypcji sms.
Panie Arku, a było tak cudownie...

HardCoreSex, ale ja nie jestem księgową i nigdy nie byłam Wink,
księgowa się nie zmieniła.. za to Was przybywa stale, co oczywiście cieszy Smile
wypłacamy regulaminowo, więc nie da się lepiej niż "zgodnie z obietnicą w regulaminie".. chyba, ze termin wypłat wydłużyć do 30 dni, a robić Wam niespodziankę i już po 14 dniach wypłacać? ale to będzie o 7 dni gorzej niz obecnie, wiec chyba nie ma co zmieniac..
ps. od jutra wprowadzamy wypłaty ekspresowe, na razie testowo na 3 dni.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - creativeD - 18-03-2015 19:31

On tego nie zrozumie.. Najpierw przeczytaj od pocztątku o co chodzi a nie spinasz się "gim-biznesmenie"


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - MonikaLeadmore - 18-03-2015 19:34

(18-03-2015 15:46)creativeD napisał(a):  Zleciłem wypłate 10 marca, zrealizowana została 16 marca, czy możliwe jest to że tak długo idzie przelew na bank ? bo do tej pory nie dostałem pieniędzy.

Przelew powinien dojść najpóźniej następnego dnia, po tym, jak Twoja wypłata została zrealizowana w systemie, jeżeli minęło więcej czasu, podaj mi swój login w LM na PW.

(18-03-2015 19:23)Pendulum napisał(a):  
(18-03-2015 19:15)wydra87 napisał(a):  Ludzie... przede wszystkim co widać, że nie którzy mają problem ze zrozumieniem 7 dni roboczych!
Czy naprawdę co chwilę trzeba tłumaczyć, że 7 dni roboczych to dni od poniedziałku do piątku bez weekendów?
I liczcie też czas, bo przykładowo ktoś zlecił wypłatę 10 tego o 15:00 to 11 tego nie są dwa dni od zlecenia, tylko o 15:00 mija jeden dzień. Ciężko nie którzy mają z rozumowaniem terminu.
Skoro jest czas DO 7 dni, to nie oznacza, że muszą wypłacać po 2-3 dniach. I tutaj też trzeba zaznaczyć, że jeśli zlecą przelew (leadmore) 7 dnia np po południu to Ty możesz dostać ósmego dnia po godzinie 12:00. Księgowanie w bankach trwa do 24 godzin, szczególnie kiedy przelew jest z innego banku!
Ja dwa razy wypłatę dostałem w 7 dzień i jakoś nie płakałem, że tak długo.
Rozumiem przypadku, gdzie faktycznie coś poszło nie tak, ale niektórzy gim-biznesmeni to grubo przesadzają...
Zrozum to że wypłata kolegi creativeD została zrealizowana 16 marca i problem jest w tym że nadal nie ma jej na koncie..

UWAGA !
Grzeczne Wink ostrzeżenie, przy tej okazji.
17.03 wróciły do nas dwa przelewy odrzucone przez bank odbiorcy - tytułem: niezgodne dane odbiorcy z danymi rachunku, oznacza to, że ktoś podał na rachunku błędne/fałszywe dane a inne dane ma przypisane w banku do swojego konta.
Raczej nie dotyczy to użytkownika creativeD (zaraz będę to ustalać), ale na tym przykładzie, chciałam Wam zwrócić uwagę, że podanie obcych danych na swoim rachunku może skutkować:
- zwrotem do nas przelewu
- gwarantowanym procesem weryfikacji danych


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Branzolek - 18-03-2015 19:45

(18-03-2015 19:28)MonikaLeadmore napisał(a):  
(18-03-2015 14:59)HardCoreSex napisał(a):  Pani Moniko, odkąd została Pani księgową LeadMore stał się najgorzej wypłacającym serwisem subkrypcji sms.
Panie Arku, a było tak cudownie...

HardCoreSex, ale ja nie jestem księgową i nigdy nie byłam Wink,
księgowa się nie zmieniła.. za to Was przybywa stale, co oczywiście cieszy Smile
wypłacamy regulaminowo, więc nie da się lepiej niż "zgodnie z obietnicą w regulaminie".. chyba, ze termin wypłat wydłużyć do 30 dni, a robić Wam niespodziankę i już po 14 dniach wypłacać? ale to będzie o 7 dni gorzej niz obecnie, wiec chyba nie ma co zmieniac..
ps. od jutra wprowadzamy wypłaty ekspresowe, na razie testowo na 3 dni.
Czy będzie pobierana jakaś opłata za ekspresówkę?