Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki (/Temat-Pro-Zysk-Inwestycje-w-pozyczki-109921)

Strony: 1 2 3


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - nilia87 - 07-01-2017 21:21

Na kazdej tego typu platformie sa opisane zasady jej funkcjonowania - w tym takze twoja gwarancja. Na Capital-club najczesciej sa to weksle in blanco, dodatkowo mozesz dostac bonusy w postaci np. udzialow. Wszystko sie odbywa zgodnie z prawem w obecnosci notariusza.. Podobno - poniewaz sama sie tym tematem zaczelam interesowac, aby zaczac zarabiac. Na Pro-Zysku nie znalazlam zadnej informacji o gwarancji dla rentiera, to ze platforma wykupuje od nas pozyczke nie jest zadna informacja jak dla mnie.. co jest lekko podejrzane, wszedzie tylko pisza o zyskach..Na temat Kokosa sa rozne opinie, najbardziej niepokoi mnie ich informacja na stronie, o przedziale 92-100% wywiązan pozyczkobiorcow..
Szukam tego typu platform i informacji - jesli mial ktos doswiadczenia - podzielcie sie Smile


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - drynd3k - 07-01-2017 22:12

Powiem tak, jesli juz sie bawi w pozyczki spolecznosciowe to trzeba wiedziec ze inwestor jest zawsze na stratnej pozycji.
Totalnie nic nie znacza wszystkie weryfikacje, dochody, biki sriki, jak ktos nie chce splacic to nie splaci i bujasz sie z windykacjami.
Dodatkowo tak jak wczesniej ktos wspomnial, robisz obrot kilkadziesiat k po to by byc 2k na plusie ?
Sprobowalem i jak dla mnie poracha totalna.
Nie mowie ze sie nie da zarobic bo moze to komus odpowiadac, ale wg mnie sa inne sposoby bezpieczniejsze i bardziej zyskowne.


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - KaszTTD - 04-04-2017 14:48

Gdyby ktoś potrzebował pomocy/chciał rozpocząć inwestycję w Pro-zysku to proszę o pisanie pytań/próśb w tym temacie, ew na pw.


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - asus921 - 05-04-2017 13:32

(04-04-2017 14:48)KaszTTD napisał(a):  Gdyby ktoś potrzebował pomocy/chciał rozpocząć inwestycję w Pro-zysku to proszę o pisanie pytań/próśb w tym temacie, ew na pw.
Napisz pw, rozwnij temat


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - uzka - 19-04-2017 06:27

Tutaj trochę na ten temat - http://wolny-finansowo.pl/pl/pro-zysk-zarabiaj-20-30-rocznie/


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - anetaweiner - 21-11-2017 10:35

Odkopuję temat.
Czy ktoś korzysta z Pro-zysku?
Słyszałam, że tutaj zysk jest w zasadzie pewny. Zwracają jeśli klient nie spłaca pożyczki.
Macie jakieś doświadczenia?


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - eseles - 27-11-2017 20:40

Wyjasni ktos o co chodzi z tą darowizną? Mam wpłacić 500zł a potem za kolejne 500zł kupic dług?


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - altis - 19-12-2017 12:01

dokladnie pozyczki social to taka troche ruletka, niby sa narzedzia znpd ale pozyczkobiorcy to szczwane bestieSmile


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - eseles - 19-12-2017 18:21

(19-12-2017 12:01)altis napisał(a):  dokladnie pozyczki social to taka troche ruletka, niby sa narzedzia znpd ale pozyczkobiorcy to szczwane bestieSmile

Kolego chyba tematy pomyliles, bo tu jest mowa o czym innym Smile


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - JaśnieD - 27-02-2018 10:11

Nie polecam tego serwisu.