Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki (/Temat-Pro-Zysk-Inwestycje-w-pozyczki-109921)

Strony: 1 2 3


Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - krzysio3001 - 04-03-2015 22:55

Witam.
Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś korzystał z platformy inwestycji w pożyczki pro-zysk.pl.
Ostatnim czasem widuje samochód z bannerem tejże strony. Ciekawi mnie, jak Wy oceniacie ten pomysł w inwestycję w pożyczki pieniężne.


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - schane - 04-03-2015 23:27

powiem na szybko moje doswiadczenie,
platformy nie znam, nie uzywalem

natomiast bawilem sie w pozyczki spolecznosciowe,
hm.. to jest loteria jak chyba zaklady sportowe..
mozna zarobic na odsetkach tego typu pozyczek, natomiast jest tylko kwestia czasu kiedy tego typu pozyczkobiorcy przestaja byc wyplacalni.

jak bede mial czas to napisze wiecej jak bedziesz chcial,
ogolny bilans to ;

inwestycja 10k
obrot 40k
okres dzialalnosci ok 4 miesiace
zysk 2k

niesplacone 1400zl


czyli ostatecznie wplacilem 10k wyplacilem 12k

jezeli chcesz zbyc gwarantem, to oferuje takie cos kokos.pl rowniez,
pozdrawiam Wink
ogolnie opcja dobra dla kogos kto ma w rodzinie prawnikow Wink

widze ze mozna odsprzedac... ;p jak za 100% to super, natomiast czy nie jest to kolejne amber gold? Wink


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - Watoga - 05-03-2015 11:51

Mialem sam o to pytac bo widzialem ten samochodzik z banerem.

Z tego co czytalem jak ktos przestaje splacac to oni oddaja hajs za inwestycje.


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - krzysio3001 - 05-03-2015 13:03

To aż dziwne, że oddają kasę.
Chociaż jak zauważyłem, ten samochodzik jest oklejony w loga Kredyty Chwilówki, i jeszcze niedawno reklamował właśnie ich pożyczki.


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - nitram - 05-03-2015 20:17

Na temat ale inny serwis bo https://www.lendico.pl/ tam założyłem konto i mają na start bonusy rzędu 100-500 zł, jak znajdzie się parę chętnych 5-10 osób, można się razem zorganizować i to wykorzystać.


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - Watoga - 05-03-2015 20:26

Ta kasa na start to za co?


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - nitram - 05-03-2015 20:52

za rejestracje z linku poleconego i udzielenie lub pobranie pozyczki zaleznosci co potrzebujesz i tu wlasnie mozna by sie ustwiac pare osob bralo by pozyczki i kilka by pozyczalo i sie umowic ze po 3 miesiacach dokonac splaty moze nawe wczesniej sie da


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - Verb22 - 06-03-2015 07:07

polacy to lubią kombinowac D:


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - manitugg - 24-05-2015 18:24

No cóż nie specjalnie trzymacie się tematu Smile.
Co innego Pro-Zysk a co innego pożyczki społecznościowe.

krzysio3001
"To aż dziwne, że oddają kasę."- A to niby dlaczego ?
"Chociaż jak zauważyłem, ten samochodzik jest oklejony w loga Kredyty Chwilówki, i jeszcze niedawno reklamował właśnie ich pożyczki."- Bo Pro-Zysk to bezpośredni "spadkobierca" Porzyczkoposiadacza a jeszcze wcześniej Systemu Partner ach cudowne lata


RE: Pro-Zysk - Inwestycje w pożyczki - DeI - 29-05-2015 08:02

(04-03-2015 22:55)krzysio3001 napisał(a):  Witam.
Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś korzystał z platformy inwestycji w pożyczki pro-zysk.pl.
Ostatnim czasem widuje samochód z bannerem tejże strony. Ciekawi mnie, jak Wy oceniacie ten pomysł w inwestycję w pożyczki pieniężne.

Fajnie że o tym wspomniałeś to mógłby być dosyć ciekawy patent gdyż nie trzeba mieć jakichś umiejętności wystarczy mieć kasę.

Tyle że są dwa "ale" kupujemy pożyczkę i klient nie spłaca co wtedy? My musimy go ścigać czy zajmuje się właściciel tego portalu. Istnieje też duże ryzyko w przypadku jakiegoś nowum że sam właściciel po wpłacie naszej sumy po kilku miesiącach ucieknie na Grenlandię.

Ktoś testował ten pro-zysk.pl i te całe Lendico jako inwestor?