Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) (/Temat-Zarabianie-na-promocji-pakietow-medycznych-signum-109916)



Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - arerouso - 04-03-2015 21:36

Znajomy mnie wkręcił, ale nie chciałem się chwalić puki sam nie zobaczyłem że "to działa" :-)

Czysty link: http://signum.healthcare/partnerzy
Ref: http://signum.healthcare/opiekamedyczna/ref20981

Pakiety można promować na różne sposoby, ale oczywiście tego nie będę zdradzał bo sam jestem w fazie testowania różnych sposobów i szukaniu złotego środka.

[Obrazek: 8eeffeeba7c9d195gen.png]

Na razie tak skromnie, ale z czasem postaram się wkleić kolejne screeny.


RE: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - szczygielek - 04-03-2015 21:48

powiedz mi na czym my tutaj dokładnie zarabiamy? bo nie wiem? Wink troche nie w temaci jestem, a ze strony nie moge za bardzo wyczytać.


RE: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - arerouso - 05-03-2015 20:39

Sprzedaż pakietów medycznych - takie prywatne ubezpieczanie zdrowotne, alternatywa dla ZUS. Co najważniejsze nie jest to żaden przekręt bo ludzie, którzy to kupią są w znacznej większości bardzo zadowoleni.
Innymi słowy można powiedzieć że jest to taki abonament na lekarzy specjalistów i badania.


RE: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - prelude - 05-03-2015 22:39

gdzie na tej stronie są jakieś dane podmiotu/firmy, która jest za to odpowiedzialna?:] bo widzę tylko numer telefonu i mail...
w oświadczeniu w pp widzę S7 sp. z o.o. itd, ale na stronie powinny być pełne dane tej firmy


RE: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - arerouso - 08-03-2015 11:11

Sam sobie odpowiedziałeś :-) Jeśli masz jakieś wątpliwości to napisz do nich. Nie wiem czemu nie podali więcej w zakładce kontakt, ale jak się zarejestrujesz to tam już wszystko jest. Czemu tak? Nie wiem, może to jakaś ich strategia marketingowa dziwna, a może webmaster zapomniał wpisać i jak napiszesz do nich to mu utną premię beka


RE: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - Takeo - 08-03-2015 20:23

(05-03-2015 22:39)prelude napisał(a):  gdzie na tej stronie są jakieś dane podmiotu/firmy, która jest za to odpowiedzialna?:] bo widzę tylko numer telefonu i mail...
w oświadczeniu w pp widzę S7 sp. z o.o. itd, ale na stronie powinny być pełne dane tej firmy

Czysty link podany przez autora wątku to kłamstwo. Sam jestem zarejestrowany w signum jako poleający i oficialna strona to: http://omsignum.pl/ Na dole strony znajduje się informacja o firmie.

Strona zrobiona przez autora na szybkości w celu łapania poleconych.
Odradzam rejestrowanie się u tego Pana który jak widać nie ma pojęcia o programie i nie wie co poleca.


RE: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - rachman - 09-03-2015 00:38

Faktycznie to nie jest czysty link tylko link do strony partnerskiej:
Cytat:Strona niezależnego partnera.
Taki napis na samym dole stronki, w kontakcie adres email z domeny gmail... brzydko Undecided czysty to czysty ma być do oficjalnej strony


RE: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - katie.black - 09-03-2015 01:45

Na jakiej zasadzie to działa? Umowa o dzieło,własna działalność czy jakiś inny twór?


RE: Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - Takeo - 09-03-2015 12:41

Jeśli ktoś ma firmę wystawia sobie fakture Vat, jeśli nie - umowa zlecenie, rachunek generowany jak w każdym programie partnerskim


Zarabianie na promocji pakietów medycznych (signum) - surfer0700 - 10-03-2015 17:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.