Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ (/Temat-%E2%99%9B-Moje-Pokerowe-Hobby-%E2%99%9B-109915)

Strony: 1 2 3 4


♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - PremAccHack - 04-03-2015 21:21

♛ Moje Pokerowe Hobby ♛


Siema. Kilka miesięcy temu zainteresowałem się pokerem, grałem z kumplami na weekendach. Potem wpłaciłem na 888poker 30$ i z tej nie dużej sumy zrobiłem 700$ wciągu 2 tygodni. Wiadomo jak to bywa euforia, człowiek młody to i głupi. Dosłownie w 2h przegrałem całe pieniądze chcąc się odegrać, gra nie szła tak jak chciałem (lepsze i gorsze dni). Po tym "incydencie" zaprzestałem gry. Teraz po paru miesiącach przestoju tylko i wyłącznie hobbistycznie zaczynam grać w tą jakże piękną grę jaką jest poker Big Grin


[Obrazek: BmVDrURIgAIrnsO.png]
Tutaj macie mojego guru "dziwki, koks, tajski boks": Dan Bilzerian
Nie znasz gościa? Na pewno chcesz go poznać, i gwarantuje Ci że go od razu polubisz (jeśli jesteś mężczyzną Sex). Warto poczytać o nim na Wikipedii Lol

Gram tylko i wyłącznie turnieje 3 osobowe na PokerStars. Nie będzie to dziennik prowadzony codziennie bo tak często nie będę grał (może się kiedyś zdarzyć "sesja" kilku dniowa, wtedy postaram się codziennie dodawać wpis) Powtarzam gram tylko i wyłącznie hobbistycznie więc nieregularnie. Kasa będzie przeznaczana na niedobre rzeczy impreza


Na koniec powiem że nie uczę gry w pokera, sam jestem amatorem który ciągle się dowiaduje czegoś nowego. Także nie pisać na PW bo i tak nie odpiszę Jerk


Zapraszam do dyskusji, wszelkich dobrych i złych komentarzy Lol



RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - Vhailors - 04-03-2015 21:24

Super, będę śledził, gdyż sam jestem fanatykiem pokera. Masz zamiar grać hobbistycznie, ale na kasę, nie? Big Grin


RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - MaLiN - 04-03-2015 21:27

Zanim doczytałem to co jest pod zdjęciem, myślałem że to TY i Twoja Panna i kociak impreza

Coś tam słyszałem o tym gościu, ale nie kojarzę go po zdjęciach.


RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - PremAccHack - 04-03-2015 21:37

04.03.2015
Dziś zostało wpłacone: 26$
Zarobione: +40$
Stan Konta: 66$


Teraz po paru turniejach odpoczywam relaksując się przy muzyce, pewnie za 1,5h pójdę spać. Muszę ochłonąć emocje sięgnęły zenitu.
Przeżywam to strasznie emocjonalnie, pewnie po tej głupiej przegranej kilka miesięcy temu.
Trzeba wrzucić na luz pewnie będzie parę dni odpoczynku, na weekendzie impreza (tak pomimo postu) oczywiście nie huczna tylko z najbliższymi kumplami.
Na dole cudowne email'e które spamują moją skrzynkę (pierwszy raz się cieszę ze spamu Jerk). Pozdrawiam czytelników.

[Obrazek: fef0e3dc6877.png]

[Obrazek: d5f4872c7701.png]

[Obrazek: def3b84dc5d1.png]



RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - Kryminalista - 04-03-2015 21:39

Będe obserwował dziennik , zawsze interesował mnie sposób taki zarobku
grałem na takich gdzie stawia sie pseudo $ lecz zawsze gdy dochodzilem do wysokich sum , wszystko traciłem tak samo mam z obstawianiem ale na prawdziwe $
Nie umiem opanować sie podczas grania ,ale dziennik obserwować będe.
Życze milionów niech ci sie farci Smile


RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - BartuuuS - 04-03-2015 22:20

Ooo no widzę ktoś o podobnych zainteresowaniach ;d
Jakie stawki grasz i jakie stoliki?

Z Bilzerianem to uważaj bo on bardziej jest hazardzistą z masą kasy niż pokerzystą więc nie bierz złego przykładu z niego ;d

Powodzenia i do zobaczenia przy stolikach!


RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - PremAccHack - 05-03-2015 18:45

(04-03-2015 21:24)Vhailors napisał(a):  Super, będę śledził, gdyż sam jestem fanatykiem pokera. Masz zamiar grać hobbistycznie, ale na kasę, nie? Big Grin

Oczywiście ze na pieniądze, musi być jakaś motywacja xD

(04-03-2015 22:20)BartuuuS napisał(a):  Ooo no widzę ktoś o podobnych zainteresowaniach ;d
Jakie stawki grasz i jakie stoliki?

Z Bilzerianem to uważaj bo on bardziej jest hazardzistą z masą kasy niż pokerzystą więc nie bierz złego przykładu z niego ;d

Powodzenia i do zobaczenia przy stolikach!

Gram tylko turnieje 3 osobowe Smile Co do Bilzeriana to jest on moim tylko i wyłącznie motywatorem. Nie sugeruje się jego grą w pokera.

05.03.2015
Zarobione: 61$ + 20$(prezent od PokerStars'a)
Stan Konta: 147$


Miałem dziś nie grać lecz jakoś mnie tak naszła ochota. Zagrałem trzy turnieje, Dwa turnieje przegrałem za stawkę 7$.
Trzeci turniej grałem za 15$ wygrałem 90$. Byłem pewny że wygram jak zobaczyłem jaka jest pula nagród. Grało mi się szybko i dość przyjemnie (3 turnieje wciągu 40 minut czasu). Dobra dniówka, jestem zły na siebie że przez głupotę przegrałem turnieje za 14$. Ale taka wygrana i ostateczny plus daje mi powód do szczęścia Jerk

O mały surprise od PokerStars +20$ na grę z bonusu i jak tu ich nie kochać Tongue

[Obrazek: 34a0563dd199.png]

[Obrazek: 32751cdc729c.png]



RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - BennQu - 05-03-2015 19:56

Bardzo fajny sposób na zarobienie szybkich pieniążków .
Akurat także lubie tego gościa .
Powodzenia w pomnażaniu pieniążków [akurat teraz dobrze ,bo dolar jest cholernie drogi] .


RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - Vhailors - 05-03-2015 20:02

Długo grałeś w pokera? Jako pokerroom pokerstars reprezentuje zdecydowanie najwyższy poziom, a Ty spokojnie sobie radzisz z takimi turniejami. Szacunek Smile


RE: ♛ Moje Pokerowe Hobby ♛ - Fl0w - 05-03-2015 20:20

Ładnie Ci idzie, oby tak dalej Smile