Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]odbior koszulki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]odbior koszulki (/Temat-Rozwiazane-odbior-koszulki-1099)



[Rozwiązane]odbior koszulki - Fifcioo - 24-01-2010 09:23

siema mam pytanko czy paczka z koszulka od lockerz bedzie wyslana listem poleconym czy trzeba ja bedzie odebrac jakos albo w skrzynce bedzie xD??


RE: odbior koszulki - Jeppers - 24-01-2010 09:59

Kiedyś była wysyłana pocztą i listonosz dawał ją do rąk własnych lub kogoś kto jest w domu, teraz podobno kurier rozwozi koszulk Tongue


RE: odbior koszulki - Marello - 24-01-2010 13:07

Koszulka na pewno dojdzie albo pocztą polską albo kurierem z tym że PP będziesz miał awizo Big Grin


RE: odbior koszulki - tokrzys14 - 25-01-2010 20:42

O żesz w pysk to ja dostanę od nich koszulke jak uzbieram 20 znajomych?
To super

Koszulka dojdzie kurierem lub listonosz przyniesie
Żeby nie było offtopic czy jak to się tam pisze xD


RE: odbior koszulki - Alcor - 25-01-2010 20:45

Chyba kurierem. Tongue


RE: odbior koszulki - pattu91 - 26-01-2010 00:02

Ja już mam z miech albo i więcej Z-listera a koszuki nadal nie dostałem
Sad


RE: odbior koszulki - Leilong - 26-01-2010 09:48

Do mnie przynajmniej kurierem doszła Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]odbior koszulki - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.