Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada Tworzenia Kont Fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada Tworzenia Kont Fb (/Temat-Blokada-Tworzenia-Kont-Fb-109866)

Strony: 1 2


Blokada Tworzenia Kont Fb - Toxyn - 04-03-2015 01:12

Witam Smile
Mam pewien problem, którego nie potrafię rozwiązać sam, a próbowałem już różnych metod.
Miałem ze 3 konta z kilkumiesięcznym stażem na fb, ~50-200 znajomych i kilka zrobionych na nowo. No i poleciałem ze spamem subami sms po grupach Jerk
Problem w tym, że teraz każde nowe konto dostaje automatycznie weryfikację dowodem zaraz po utworzeniu :v
Próbowałem incognito, czyszczenia cookies, różnych przeglądarek, proxy, vpn; niestety aktualnie nic nie pomaga.

Co mógłbym jeszcze zrobić?


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - asiorek - 04-03-2015 01:35

a sprawdzałeś na innym ip ? Spr z mobilnego internetu w telefonie założyć konto, pobierz czysta przeglądarkę i z incognito sie na to konto zaloguj Smile


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - Toxyn - 04-03-2015 01:53

Okej, tylko jak potem używać tego konta na swoim IP?
Nie mam zmiennego, ciężko będzie to ogarnąć na teraz :v


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - asiorek - 04-03-2015 03:01

normlanie, mowie zaloz na mobilnym na telefonie. potem na swoim komputerze na czystej przegladarce na trybie incognito sie zaloguj Smile i sprawdz czy dostanie bana czy nie


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - wasia90 - 04-03-2015 23:12

Teraz przy każdym nowo zakładanym koncie będziesz miał weryfikację telefoniczną, ale później z logowaniem nie będzie już problemu. Chyba, że zaczniesz spamować to cię zablokują.


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - Toxyn - 08-03-2015 01:55

Czyli bez weryfikacji się nie obejdzie? :<
Nie da się jakoś tego ominąć? Bo pewnie i tak na bana nie czekałbym zbyt długo pokerface


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - asiorek - 08-03-2015 10:10

Sprawdzales mój sposób z telefonem czy olales to co napisalem?Wink


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - Voldir - 08-03-2015 14:35

Zakładałem na fonie i wyskoczyła weryfikacja. Po spamie na ledwo 37 grupach weryfikacja z dowodem. Nie mam siły do tego FB i definitywnie kończę tam karierę Smile


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - Toxyn - 08-03-2015 20:05

Założyłem konto przez internet mobilny, dodałem tam kilku znajomych + kilka grup. Po kilku godzinach zalogowałem się przez czystą przeglądarkę i incognito, jakieś 3 minuty wystarczyły, żebym doczekał się weryfikacji telefonicznej Xpokerface


RE: Blokada Tworzenia Kont Fb - adios123 - 08-03-2015 20:11

ja wchodzisz na 1 konto i wylogowujesz sie to potem na 2 wchodz z czystego linku , tez pomaga