Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Viralscript TWOJEGO fanpage na MOJEJ niszy. - Traffic 1k+ dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Viralscript TWOJEGO fanpage na MOJEJ niszy. - Traffic 1k+ dziennie! (/Temat-Viralscript-TWOJEGO-fanpage-na-MOJEJ-niszy-Traffic-1k-dziennie-109821)



Viralscript TWOJEGO fanpage na MOJEJ niszy. - Traffic 1k+ dziennie! - Why - 03-03-2015 18:11

1.Nazwa przedmiotu : Viralscript TWOJEGO fanpage na MOJEJ niszy.
2.Opis przedmiotu : Witam. Prowadzę niszę (aktualnie erotyczną). Dziennie mam na niej ponad 1000 wizyt. Przedmiotem aukcji jest dodanie do mojej niszy viralki która dodaje polubienia do Twojej strony. Viral działa tak, że gdy wejdziemy na moją stronę, wyskakuje okienko popup z Twoim fanpagiem. Gdy okienko ZAMKNIEMY, LAJKUJEMY Twój fanpage. Oczywiście mogę podesłać demo przed zakupem. Dzienny traffic na mojej niszy jest lekko ponad 1.000 = prawie 1k polubień dziennie. (viral lajkuje ~97% kliknięć) W sprawie jak długo chcesz mieć viral na mojej niszy dogadujemy się na PW.
Oczywiście mogę też sprzedać sam viral (kod html, działa na każdej stronie - pw również Smile)
3.Zdjęcia : demo z Twoim fanpagiem na pw
4.Kontakt : pw forum
5.Cena :W zależności od ilości dni virala. Powiedzmy że traffic 1k = 30.00pln.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal / przelew / allegro


Viralscript TWOJEGO fanpage na MOJEJ niszy. - Traffic 1k+ dziennie! - surfer0700 - 03-03-2015 18:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.