Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Na kogo oddasz swój głos w wyborach (/Temat-Na-kogo-oddasz-swoj-glos-w-wyborach-109818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 13-03-2015 19:16

(13-03-2015 17:46)MrocznyKILL napisał(a):  Kolejne forum kolejna ankieta i kolejny raz pominięty został Grzegorz Braun facepalm

Niestety nie jestem w stanie już go teraz dodać, kandydatów na kandydatów jest wiele stąd ankieta jest dość nierzetelna. Jest to raczej temat do dyskusji , a sonda ma jedynie troszkę pomóc Wink


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - damianus627 - 13-03-2015 20:54

Trzeba też zauważyć jak głosują co po niektórzy w naszym kraju. Mój tata ma kontakt z wieloma różnymi ludźmi i po ostatnich wyborach parlamentarnych nie jedna osoba mu mówiła "Nie ma na kogo głosować więc skreśliłam/łem Palikota dla żartów". I przez takich ludzi wszedł do sejmu, ale na szczęście się ta jego partia już rozpadła bo każdy "zdobył sławę" i poszedł w swoją stronę.
Patrząc na to wszystko nie zdziwie się jak Komorowski wygra w pierwszej turze, jednak tych sondaży nie ma co brać na poważnie.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 13-03-2015 21:15

(13-03-2015 20:54)damianus627 napisał(a):  Trzeba też zauważyć jak głosują co po niektórzy w naszym kraju. Mój tata ma kontakt z wieloma różnymi ludźmi i po ostatnich wyborach parlamentarnych nie jedna osoba mu mówiła "Nie ma na kogo głosować więc skreśliłam/łem Palikota dla żartów". I przez takich ludzi wszedł do sejmu, ale na szczęście się ta jego partia już rozpadła bo każdy "zdobył sławę" i poszedł w swoją stronę.
Patrząc na to wszystko nie zdziwie się jak Komorowski wygra w pierwszej turze, jednak tych sondaży nie ma co brać na poważnie.

Ha, kilka dni temu miałem podobny przykład. Zapytałem się kolegi z klasy( obaj mamy już prawo wyborcze) o to na kogo będzie głosował. A on mi na to
"Na pewno nie na Korwina bo on pozwala gwałcić kobiety"
"Zagłosuję na Palikota bo go lubię"
Zapytałem się czy wie coś o jego poglądach , on na to:
"Nie , bo co mnie to obchodzi"

Nie dość , że ogląda za dużo telewizji to jeszcze głosuję na idiotów. Co jak co , ale demokracja to najgorszy możliwy ustrój , ale trudno znaleźć lepszy.

Dzięki Bogu , że chociaż jego udało mi się po pewnym czasie przekonać , że JKM wcale nie jest taki zły jak go telewizja maluje.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 16-03-2015 14:56

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


Wchodzę na pocztę a tu co?! Jacek Wilk z pewnością ma problemy ze zdobyciem 100tys.podpisów


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Klaus_Kinski - 21-03-2015 20:18

To było oczywiste, skończą jak UPR.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Assasinoo - 22-03-2015 07:59

Bronek! Bronek! Bronek!


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - PremAccHack - 22-03-2015 09:15

(22-03-2015 07:59)Assasinoo napisał(a):  Bronek! Bronek! Bronek!

Wyjdz i nie wracaj Szogunie!


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 22-03-2015 14:51

Jeżeli są tutaj zwolennicy JKM , którzy mają fejsbuka to udostępniajcie ten post.
Mała propaganda się przyda, bo jak inni mogą to czemu i my nie spróbujemy.

Może przekonamy chociaż część tych którzy głosują na PIS, żeby PO nie wygrało.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=948984391803132&set=a.542728535762055.123466.100000747398762&type=1&theater


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - dart - 23-03-2015 16:12

W sondzie brakuje Pawła Kukiza, z którego większością postulatów się zgadzam. Głos oddam na Dudę, tylko on ma szanse z Komorowskim. Jest lepiej wykształcony, zna języki obce, lepiej się prezentuje.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 23-03-2015 18:20

(23-03-2015 16:12)dart napisał(a):  W sondzie brakuje Pawła Kukiza, z którego większością postulatów się zgadzam. Głos oddam na Dudę, tylko on ma szanse z Komorowskim. Jest lepiej wykształcony, zna języki obce, lepiej się prezentuje.

Zgadzasz się z poglądami Kukiza , ale głosujesz na Dudę, bo tylko on ma szansę z Komorowskim. Typowe Sad