Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Na kogo oddasz swój głos w wyborach (/Temat-Na-kogo-oddasz-swoj-glos-w-wyborach-109818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Branzolek - 03-03-2015 21:52

Albo Mikke albo M.ogórek bo niezła ci ci..


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 03-03-2015 21:56

Ja rozumiem M.Ogórek jest urodziwą kobietą , ale chyba nie tego nam trzeba na Prezydenta RP.

Jeśli jeszcze ktoś nie widział początku kariery tej pani to zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=ND8QhZy-fOs


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - PremAccHack - 03-03-2015 22:01

Korwin krulem Jerk2


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Branzolek - 03-03-2015 22:02

(03-03-2015 21:56)tomswi napisał(a):  Ja rozumiem M.Ogórek jest urodziwą kobietą , ale chyba nie tego nam trzeba na Prezydenta RP.

Jeśli jeszcze ktoś nie widział początku kariery tej pani to zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=ND8QhZy-fOs
Fakt Smile
Majkel jak najbardziej Smile Smile


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - notentego - 03-03-2015 22:09

Kaczyńscy grali w filmie, Ogórek grała w serialu, a niedługo okaże się że Komorowski pracował w cyrku Big Grin


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - averegen - 03-03-2015 22:17

Janusz Korwin MIkke bo jestem w jego partii ale Marian Kowalski tez jest dobrym kandydatem ale raczej nie zbierze podpisow


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - examer - 04-03-2015 08:21

(03-03-2015 17:51)adrick1197 napisał(a):  no tak ale lepiej glosowac na korwina niz na komorowskiego , zawsze to widac ze poparcie maleje , i ludzie sami zaczna sie odwracac będą wiedziec ze cos jest nie tak z nim Smile

E bzdura to jest PR, dobrze wiesz że nie ma znaczenia to co ten ktoś ma do zaoferowania tylko jak silną ma propagandę i możliwości marketingowe. Samo to że jest na codzień w mediach daje mu jakieś 50% przewqagi, człowiek go widzi, zna nazwisko, gdzieś coś o nim słyszał.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 04-03-2015 15:18

Niby to co piszę examer ma sens , ale z takim podejściem nie da się zmienić chociażby uczestników II tury. Niby wiadomo: Duda vs Komorowski , ale warto pokazać że inni wywierają presje na tych kandydatach


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Rav656 - 04-03-2015 15:47

I myślicie że gdy korwin wygra to się coś zmieni? Wink Bo ja w to nie wierzę...


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 04-03-2015 15:52

Jako prezydent niewiele może, ale ufam mu bo człowiek , który w politykę włożył ogromne pieniądze raczej nie ma złych zamiarów wobec kraju.