Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Na kogo oddasz swój głos w wyborach (/Temat-Na-kogo-oddasz-swoj-glos-w-wyborach-109818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - daniel42na - 03-03-2015 20:06

Na wąsatego Janusza oczywiście. Nie to, żebym widział jakieś realne szanse jego kandydatury, ale warto go poprzeć bo wybory parlamentarne się zbliżają.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Watoga - 03-03-2015 20:10

Ja osobiście wacham się nad kandydatem Ruchu Narodowego.

Duda odpada bo to marionetka kaczora a PiSowe poglądy wg. nie w smak.

Komorowski mnie nie zniechęcił ale jednak troche mało zrobił.

M.Ogórek to człowiek czerwonego pana, więc totalnie odpada.

JKM to też jakaś alternatywa o ktorej myslalem kiedys jednak teraz bym nie zaglosowal.

Kogo w PL potrzeba?
Kogos kto zadziała ws. Ukrainy i to konkretnie. I kogos by wspolnie z UE blokowal islam w europie!


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - michal86ole - 03-03-2015 20:16

W parlamentarnych - Korwin, prezydenckie - na pewno nie Szogun Komorowski Wink


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 03-03-2015 20:18

Dodałem do wątku ankietę , więc również tam można dodać swoje głosy.

Co do Watogi to mnie przekonała wypowiedź Korwina( któremu zarzuca się bycie prorosyjskim) wyraźnie on mówi , że lubi Rosję tylko dlatego , że dzięki Ukrainie jest daleko od Polski.
Moim zdaniem Polska nie powinna się mieszać w sytuację na Ukrainie Smile


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Max998 - 03-03-2015 20:22

Ja swój głos oddam na Dudę. Smile


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - daniel42na - 03-03-2015 20:26

Co do wygranej Komorowskiego w 2 turze to nie byłbym taki pewny, bo ostatnie sondaże pokazują iż nie ma takiej miażdżącej przewagi nad Dudą.
Stać się tak może, że większość elektoratu głosującego na tych "mniejszych" kandydatów w 1 turze, zagłosuje w drugiej na Dude by po prostu wymienić gajowego Smile taka tylko hipoteza.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 03-03-2015 20:34

Moim zdaniem nie ma co patrzeć na sondaże bo CBOS ( Centralne Biuro Ogłupiania Społeczeństwa) pokazuje że Komorowski ma 63% , Duda 15% , a JKM i Ogórek mają 3%.
Inny sondaż Millward Browna daje Komorowskiemu 46%, Dudzie 27% , Ogórek 8% i Korwin 4%

Sondaże ujawnione dzień po sobie dlatego wszystko pokaże dopiero I tura


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Scoobyx - 03-03-2015 21:14

Co wybory, to gorzej z kandydatami, Grodzkie(i/a) na prezydenta? Serio? Ogórek? Bo dała tam gdzie trzeba? Mam nadzieję, że w ciągu kilku lat się to zmieni, choć cuda się niestety nie zdarzają, a szkoda. Korwin = dyktatura. Ja na stanowisku prezydenta widział bym Stonogę, gość, który ma kasę i nie pcha się do koryta, żeby "żreć", jak świnie, tylko chce coś zrobić w końcu pożytecznego. Niestety ktoś się postarał o to, żeby nie było mu zbyt łatwo i zrezygnował. Prawda jest taka, że ktoś kto mógłby coś zmienić na lepsze w tym rządzie, się do niego nie dostanie, bo świnie mają swoje kręgi, które się powiększają o murzynów i obojniaków. Komorowski w tym momencie chyba jest najlepszym kandydatem na to stanowisko. Inna sprawa jest taka, że wszyscy dużo obiecują, a później tego nie spełniają. Do "wyleczenia" tego państwa jeszcze długa droga.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - notentego - 03-03-2015 21:34

Nam potrzeba kogoś kto będzie rządził żelazną ręką i stawiał w 100% na interesy państwa, kogoś pokroju Putina. Ja osobiście oddam głos na Pana w muszce Smile

Komorowski to taka nasza narodowa maskotka Tongue Tu coś palnie, tam strzeli gafe Big Grin Widzę go bardziej jako komika.

Jestem ciekaw kto odda głos na Krzyśka Bengowskiego albo palikota Big Grin


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 03-03-2015 21:41

(03-03-2015 21:34)notentego napisał(a):  Nam potrzeba kogoś kto będzie rządził żelazną ręką i stawiał w 100% na interesy państwa, kogoś pokroju Putina. Ja osobiście oddam głos na Pana w muszce Smile

Komorowski to taka nasza narodowa maskotka Tongue Tu coś palnie, tam strzeli gafe Big Grin Widzę go bardziej jako komika.

Jestem ciekaw kto odda głos na Krzyśka Bengowskiego albo palikota Big Grin

O ile Krzysio może zdobyć głosy ugrupowań homoseksualnych to głosowanie na Palikota , który zmienia poglądy co wybory to istna głupota. Niby Palikot zdobywa głosy wśród młodych, a ostatnio widziałem że na jego spotkaniu sami ludzie 50+