Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Na kogo oddasz swój głos w wyborach (/Temat-Na-kogo-oddasz-swoj-glos-w-wyborach-109818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 03-03-2015 17:35

Jak pewnie wiecie wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Wiadomo polityka to drażliwy temat i nie każdy lubi o nim rozmawiać, ale chciałbym posłuchać na kogo głosują użytkownicy forum.

Jeśli możecie to oprócz swojego kandydata podajcie jeszcze argumentację decyzji tak , aby próbować zachęcić innych do głosowania właśnie na tego kandydata.

Ja sam zacznę. Będę głosował na Janusz Korwin-Mikke ze względu na to , że brak mi innych sensownych kandydatów. Aktualny prezydent co chwila prezentuje swoją niezwykle wyszukaną polszczyznę i składnie. Z drugiej strony p.Andrzej Duda nie przekonuje mnie swoją osobowością. Magdalena Ogórek odpada dla mnie już w przedbiegach.A kolejnym sondażowo jest właśnie JKM.

Oczywiście nie tylko dlatego głosuję na JKM. Ważne jest to co on mówi i to , że widzę jakąś szansę na realizacje obietnic wyborczych , bez względu na to czy zostanie on prezydentem czy też nie.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Slight - 03-03-2015 17:39

Mi tam się podoba osoba Komorowskiego na tym stanowisku i będę na niego głosował. Może i popełnia czasami gafy, ale to się każdemu zdarza.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - adrick1197 - 03-03-2015 17:47

Slight serio ?
Komorowski tyle gap zrobił , podpisał podniesienie wieku emerytury , zezwolenie na sprzedaz nasion GMO , gosc jest nieodpowiedni na takie stanowisko
nic nie zrobił(poza zgoleniem wąsika) , tylko jest i to wszystko

tak wgl , ja glosuje na Korwina Mikke , mowi to samo od 20 lat , jedyny rozsadny kandydat ktory chce dobrze dla zwyklych ludzi a nie dla bogatych
Ostatnio nawet byłem na spotkaniu z nim i normalnie gada , to samo co zawsze od bardzo dawna Wink


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - examer - 03-03-2015 17:48

Wcześniej podzielał bym zdanie co do Kurwina ale niestety nie ma większych szans, komor jest z boku wszystkiego dzięki czemu jestem przekonany że zostanie na następną kadencje bez dwóch zdań.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - adrick1197 - 03-03-2015 17:51

no tak ale lepiej glosowac na korwina niz na komorowskiego , zawsze to widac ze poparcie maleje , i ludzie sami zaczna sie odwracac będą wiedziec ze cos jest nie tak z nim Smile


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 03-03-2015 17:52

Według mnie z takim podejściem jak u Ciebie examer nigdy nie ma prawa się nic zmienić.
Ludzie wychodzą z założenia , że może bym zagłosował na kandydata A , ale nie ma po co skoro i tak wygra kandydat B. Wszystko da się zmienić , jeżeli nie w 4 lata to w 12. Czas jest tylko u ludzi trochę chęci brak.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Mafesto - 03-03-2015 18:01

Nie ufajcie sondażom




Sam głosuję na JKM, uważam, że byłby on dobrym przywódcą, jakiego potrzebuje nasz kraj.
Co do Komorowskiego - nie mieści mi się w głowie jak on mógł wejść na ten fotel? Co on sobą reprezentuje? Czyżby nas, Polaków?


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - twardy - 03-03-2015 18:03

Moj glos oddaje na pania Magdalene Ogorek, bo niezly z niej milf Sex
A tak serio to nie pojde na te wybory bo mi szkoda podeszw pod butami.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - tomswi - 03-03-2015 19:52

Czy naprawdę ludzie są tacy leniwi , że nie mogą iść na wybory? Przecież to tylko (średnio) jeden dzień w ciągu roku.


RE: Na kogo oddasz swój głos w wyborach - Kryspin - 03-03-2015 19:59

Na wybory pójdę Smile wiadomo,że będą II tury w pierwszej zagłosuje na M.Ogórek czemu? Może z tego powodu że nie ma jej w mediach i nie bawi się w tym całym szambie gdzie każdy pluje na siebie każdego dnia.