Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Finpari - 30$ na OPCJE BINARNE - promocja bez depozytu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Finpari - 30$ na OPCJE BINARNE - promocja bez depozytu (/Temat-Finpari-30-na-OPCJE-BINARNE-promocja-bez-depozytu-109790)



Finpari - 30$ na OPCJE BINARNE - promocja bez depozytu - yolo69 - 03-03-2015 11:10

Witam. Wczesniejszy temat był nie udany ponieważ info sie oszukane. Teraz wszystko zweryfikowałem i sam sobie gram z tym brokerem

Zapraszam do gry na FINPARI Binary Option ! Dostajesz 30$ za rejestracje przeważnie w przeciągu kilku minut ! Standardowo wrzucamy dokumenty ID + dowód adresu czyli np. wyciąg z banku czy rachunek za wode itp.

czysty link finapri.com



Ja już otrzymałem swoje 30$ i starcza to na trzy gry po 10 dolarów ponieważ takie jest minimum. Można sie pobawić na 60sec gdzie jest nieco mniejsze.
Przy rejestracji jeszcze macie podane ze 25$ dają za facebook share, ale na czacie babka mi pisze ze promocje sie nie łączą wiec ja nie klikałem i wystarczyło mi te 30$

Warunki obrotu to x40

Gorąco polecam.


RE: Finpari - 30$ na OPCJE BINARNE - promocja bez depozytu - killerw - 03-03-2015 11:33

Kiedy dostajesz te 30$ dopiero wysłaniu dokumentów ?


RE: Finpari - 30$ na OPCJE BINARNE - promocja bez depozytu - MaLiN - 03-03-2015 12:13

Ta strona strasznie odpycha pod względem wizualnym, wygląda scamowato no i w dodatku te nachalne okienko czatu, które się włącza Rolleyes

Mają jakąś regulacje, bo nie mogę znaleźć dokładniejszego info?


RE: Finpari - 30$ na OPCJE BINARNE - promocja bez depozytu - frootloops - 03-03-2015 13:17

legal department via email: [email protected] czat odsyła mnie pod ten e-mail ;-D

obawiam się, że na stronie tego nie znajdziesz :-)


Finpari - 30$ na OPCJE BINARNE - promocja bez depozytu - Coristo - 03-03-2015 22:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.