Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobieranie opłat bez sklepu internetowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Pobieranie opłat bez sklepu internetowego (/Temat-Pobieranie-oplat-bez-sklepu-internetowego-109780)



Pobieranie opłat bez sklepu internetowego - Siema - 02-03-2015 23:34

Witam.
Jestem dość znaną osobą w środowisku gier internetowych
Co jakiś czas świadczę usługi typu pomoc w przejściu poziomu, sprzedaż wirtualnych dóbr itp.

Chciałbym otrzymywać z tego jakieś pieniądze, jednakże bezpośrednio na konto nie jest u mnie wskazany, gdyż nie chcę by osoba która mi przelała pieniądze poznała moje dane. ( tj. Imię, Nazwisko, Adres itd. )

Próbowałem z DotPay, CashBill, Przelewy24 jednakże żeby mieć dostęp do jakichkolwiek płatności muszę mieć własny sklep internetowy, którego ja nie posiadam.
Czy jest jakakolwiek możliwość płatności przelewem online i sms w taki sposób?
Osobiście wyobrażałem sobie to tak, że podaję wygenerowany w panelu administratora link po kliknięciu w który zainteresowana osoba może przelać daną kwotę lub konkretny numer i treść sms, po wysłaniu którego dostanę pieniądze.

Jakieś pomysły?


RE: Pobieranie opłat bez sklepu internetowego - pixel21 - 02-03-2015 23:42

Czyżby Fubu :3 ?


RE: Pobieranie opłat bez sklepu internetowego - Siema - 02-03-2015 23:43

yyy, nie


RE: Pobieranie opłat bez sklepu internetowego - Siema - 03-03-2015 18:00

Pomoże ktoś?