Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB (/Temat-SPRZEDAM-Ukryty-Viralny-skrypt-nie-wymagajacy-aplikacji-FB-109772)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - Krashai - 02-03-2015 21:21

1.Nazwa przedmiotu : Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB
2.Opis przedmiotu : Opis przedmiotu: Jak w temacie, posiadam skrypt który działa na zasadzie nieświadomego udostępniania posta z grupy bądź fanpage'a przez naszą "ofiarę". Bardzo łatwa instalacja skryptu oraz perfekcyjne udostępnianie ponieważ działa na całkiem ciekawej zasadzie.
3.Zdjęcia : Wysyłam na PW (konkurencja nie śpi). NAPISZ NA PW że chcesz zdjęcia a ja Ci je wyśle.
4.Kontakt : PW
5.Cena :50zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :Konto bankowe/paypal


Działanie skryptu przez 3 dni :
Bitly :
[Obrazek: 70dmoz.jpg]
Zarobione pieniążki :
[Obrazek: 25svjna.jpg]



RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - zbyszeq - 02-03-2015 22:34

kupuje, podaj paypal konto bankowe na PW.


RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - zbyszeq - 02-03-2015 23:37

kupiłem, polecam użytkownika z całego serca.
Transakcja dosłownie w 2minutki Smile.
Wszystko się zgadza z opisem. Smile


RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - Duxone00 - 03-03-2015 15:51

Zajebista sprawa, bez zabawy w żadne tokeny, bany aplikacji ogarnianie kolejnych, skrypt + instrukcja instalacji opisana w łopatologiczny sposób także osoby bez doświadczenia sobie poradzą, no i co najważniejsze nie zbanują nam tego gdzie w przeciwieństwie do aplikacji różnie to bywało...

Bardzo dobry kontakt z sprzedającym, naprawdę Polecam...


RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - 4funsecond - 03-03-2015 16:02

Może niech administracja sprawdzi czy to na pewno Karashi jrst twórca.


RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - benga0 - 03-03-2015 16:35

Nie. To nie jest Twórca. Skrypt jedynie może być delikatnie zmodyfikowany przez niego.


RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - Krashai - 03-03-2015 17:03

(03-03-2015 16:02)4funsecond napisał(a):  Może niech administracja sprawdzi czy to na pewno Karashi jrst twórca.

Skryptów podobnych do mojego w sieci jest mnóstwo, chcesz to szukaj Smile.

(03-03-2015 16:35)benga0 napisał(a):  Nie. To nie jest Twórca. Skrypt jedynie może być delikatnie zmodyfikowany przez niego.

W internecie zmodyfikowane jest wszystko. Ja nie zamierzam się o to spierać Smile


RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - piotrekprorok - 03-03-2015 17:08

Polecam. Dostałem to czego oczekiwałem. Cena adekwatna według mnie do skryptu. Ewentualnie za niska Lol bo za dużo osób może kupić. Widziałem podobne skrypty aczkolwiek takiego samego jeszcze nie dorwałem. Oczywiście działa bez problemu. Ponownie polecam Wink


RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - aero2 - 03-03-2015 17:11

Czym różni się ten skrypt od innych dostępnych za darmo?


RE: [SPRZEDAM] Ukryty Viralny skrypt nie wymagający aplikacji FB - Papa Smerf - 03-03-2015 17:13

Pokaż demo Smile