Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik (/Temat-Puszczamy-viralki-na-YT-i-zarabiamy-hajs-dziennik-109739)



Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - Vhailors - 02-03-2015 14:20

Hej, z racji że jestem wielkim przeciwnikiem subów i naciągania ludzi, zwłaszcza Polaków to ruszam z zarobkiem inaczej niż reszta. Też nie jest to czysty whitehat, ale nikogo nie narażam na takie straty. Mam zamiar zarabiać dzięki skracaniu linków, płatnym wyświetleniom video i ofertom CPA. Jak wyjdzie? Przekonamy się.

Linki mam zamiar promować w opisie filmu na YT, a one same będą (miejmy nadzieje) zasilane mocą viralną. Plusem tej metody jest autopilot nawet na lata. Mam zamiar sukcesywnie dodawać nowe to filmy i zarabiać więcej i więcej. Staram się podarować moim filmików dobry start, gdyż trochę wiem jak działa YT (lata w PPA). Co więcej video są jak najbardziej viralne, dlatego też spodziewam się niezłych efektów.

Zacząłem trzy dni temu, na 4 wrzuce filmy dwa złapały "moc viralną". Jeden, który upnąłem jakieś 70h temu ma 10k wyświetleń, drugi wrzucony 20h temu ma 3k wyświetleń. Jest nieźle!

Zamierzam zrobić automat na kilka-kilkanaście dolarów. Wystarczy trochę popracować Tongue
_____________________
Dzień 1-3:
Wrzucone dwa filmy.

skracanie: 0.34$
wyświetlenia video: 0.3$
CPA: 0$

Dzień 4:
Przygotowania do wrzucenia kolejnych virali. Zaprzestałem skracania na rzecz CPA
CPA: 0.20$
Łącznie: 0.84$


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - nokira - 02-03-2015 14:37

Brawo, trzymam kciuki i czekam na dalsze wpisyWink


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - misterzelek - 02-03-2015 16:48

Up niezly sposob czekam z niecierpliwoscia na kolejny wpis :-)


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - averegen - 02-03-2015 16:54

ja zarabiam na subach i boli mnie to, ze zarabiam w taki sposob ale uzbieram tylko na auto i daje sobie spokoj ;P


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - Money. - 02-03-2015 17:05

Zobaczymy jak Ci to wyjdzie Big Grin Powodzenia! Tongue


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - Vhailors - 03-03-2015 12:00

W nocy zostawiłem sam link CPA - 13 wejść, 4 kliknięcia w oferty i 1 lead za 0.20$. Chyba zostanę przy CPA. Najbardziej cieszę się, że moja metoda promowania działa - aktualnie mam 18k wyświetleń z filmów, co daje spory przyrost, a w zanadrzu mam jeszce spsób który zboostuje te wyświetlenia o bardzo dużo.

Szanse, że filmy zostaną usunięte są też malutkie. W takim razie mam zamiar postawić ze 100 takich filmów i liczyć kasę/ Trzymajcie kciuki Smile


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - dart - 03-03-2015 14:18

Opiszesz w jaki sposób promujesz filmy?


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - Vhailors - 03-03-2015 17:30

Rozkręcić viralkę bardzo łatwo - wystarczy chwilę pospamować na forach, tylko trzeba to ładnie ubrać.


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - uzalezniony - 18-03-2018 10:54

del.... nieogarnąłem... przepraszam Sad


RE: Puszczamy viralki na YT i zarabiamy hajs - dziennik - radek0389 - 18-03-2018 10:57

@[uzalezniony]
Nie wiem czy ci odpisze, ostatni post sprzed 3 lat a online był w 2017 :/