Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku (/Temat-WHAFF-skuteczne-zarabianie-na-androidzie-wiecej-niz-kiedys-mozliwosci-zarobku-109732)

Strony: 1 2


WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - kubusssss - 02-03-2015 11:11

Witam.
Na wstępie chciałbym zauważyć, że wiem, że na forum jest już temat z tą aplikacją, lecz temat stary i przedawniony i nie ma w nim nowych opcji zarobku które proponuje aplikacja.

Tak więc ja napiszę Wam co nowego w aplikacji, i dlaczego warto się zarejestrować.

Link do apki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whaff.whaff&hl=pl

W aplikacji dostajemy $ za:
- pobieranie darmowych aplikacji
- codzienne logowanie się (0,01$)
- nie odinstalowywanie aplikacji przez kilka dni (0,02$ na dzień) (za jedną aplikacje)
- testowanie codziennie tych aplikacji (0,05$ dziennie) (za jedną aplikacje)

Dwie ostatnie pauzy dotyczą zakładki PREMIUM PICKS
Aplikacja na pewno lepsza od roznych buxów, ponieważ tu zarabiamy minimum. 0,05+0,05+0,02+0,02+0,01 = 0,15$ dziennie.

W zakładce WHAFF PICKS mamy aplikacje do pobrania.
To samo w OTHER PICKS

Aplikacja nie jest trudna w obsłudze myślę, że każdy sobie poradzi.

Zabronione jest:
- korzystanie z VPN
- posiadanie kilku kont

Do aplikacji logujemy się przez Facebooka.

Gdybym mógł prosić to proszę o wpisanie tego kodu przy rejestracji: AB03728 (to trzecie to ZERO! )
Dostaniecie od razu 0,30$ na start.
Z góry dziękuje.

Minimum do wypłaty to niestety 10$ na Paypal.

Sprawdźcie sami.;-)


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - kubusssss - 03-03-2015 10:40

refresh

testował ktoś coś??


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - Flejva - 03-03-2015 13:05

No jak narazie premium picks byly 3 aplikacje , zabrałem 1.25$.
Nie wiem gdzie te 0.15 dziennie bo ja dostaje 0.02$ dziennie.
Z other picks cos nie zalicza a niby sa darmowe reklamy wystarczy pobrac i uruchomic za 50 centow np.


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - kubusssss - 03-03-2015 14:02

bo 2 aplikacje w premium picks, za codzienne uruchomienie 0,05$ za każdą + za nie odinstalowywanie jej 0,02$ dziennie + 0,01$ dziennie w przedostatniej zakładce

dodatkowo jeszcze są other picks i whaff picks ;P

Zapraszam do rejestracji i wpisywania mojego kodu za ktory dostaniecie 0,30$ na start!
AB03728(to trzecie to ZERO! )


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - szarydg - 03-03-2015 14:41

hmm no brzmi baardzo ciekawie, na pewno przetestuję Big Grin

takie pytanko jeszcze mam to zadziała jak odpalę na kompie przez BlueStacksa?


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - kubusssss - 03-03-2015 14:52

Nie mam pojęcia, ale pamiętaj, że możesz mieć 1 konto = 1 IP

Jak możesz to wpisz mój kod przy rejestracji ten co jest wyżej, dostaniesz 0,30$ na startTongue


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - szarydg - 03-03-2015 17:01

no niestety przez BlueStacksa nie działa Sad


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - kubusssss - 07-03-2015 14:50

Zapraszam do rejestracji Smile

Aplikacja 100% wypłacalna


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - Shadow271 - 07-03-2015 18:36

Masz refa

1.42$ wczoraj


RE: WHAFF - skuteczne zarabianie na androidzie - więcej niż kiedyś możliwości zarobku - kubusssss - 08-03-2015 12:55

Gratki Shadow!

Zapraszam do dalszej rejestracji!