Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Amazon Przedmioty za 40% ceny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Amazon Przedmioty za 40% ceny (/Temat-Amazon-Przedmioty-za-40-ceny-109722)



Amazon Przedmioty za 40% ceny - KonY - 02-03-2015 02:44

Działam tak:
1) zamawiacie coś z Amazon.co.uk
2) podajecie mi szczegóły zamówienia - imię, nazwisko, adres, zamówione produkty(na jeden adres nie można robić tego zbyt często, bo trafisz na blackliste i już nic nie zamówisz)
3) za 40% ceny produktu dostajecie zwrot całych pieniędzy na konto, a produkt zatrzymujecie
Co z tym zrobić? Zatrzymać i cieszyć się rzeczami za pół ceny lub sprzedać i organizować dalsze profity!
Tyle! Da się prościej?
Uprzedzę wasze pytania.
Jak tyle kasy, to czemu nie robisz tego sam?
Odpowiedź brzmi: Potrzebuje dużo adresów wysyłki i nie chce mi się za nimi latać.
Skąd mamy wiedziec, ze nas nie wycyckasz brachu?
Słuszna uwaga, dlatego dla kogoś z moderacji kto się zgłosi i zgodzi się zaopiniować pozytywnie zrobię to za 20%
Mam doświadczenie w tym, ale chce zwiększyć przychody.
Pewnie teraz ktoś napiszę, że mam mało punktów reputacji, owszem, ponieważ udzielałem się kiedyś na konkurencyjnych forach, tutaj jedynie śledziłem tematy.
Dla pierwszym 3 osób promocja 30% ceny produktu.
Po więcej informacji piszcie na pw lub gg 10701926


RE: Amazon Przedmioty za 40% ceny - piotrekprorok - 02-03-2015 05:24

Znowu? http://zarabiam.com/Temat-Amazon-Przedmioty-za-40-ceny-105722


Amazon Przedmioty za 40% ceny - Admin - 02-03-2015 08:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.