Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY] UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY] UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! (/Temat-ZAKONCZONY-UrwijNagrody-pl-nowy-serwis-z-nagrodami-ja-juz-WYGRALEM-10972)



[ZAKOŃCZONY] UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! - Gizior89 - 27-07-2010 09:23

Witam,

zapraszam Was serdecznie do nowopowstałęgo serwisu z nagrogami - UrwijNagrody.pl
Refelink: KLIK

W serwisie zebrane punkty (urwifunty) wymienia się na nagrody.
Punkty zdobywa się za:
- codzienne logowanie
- za polecenie znajomego
- za wykonanie zadań (są z 3 różnych kategorii codziennie o różnych porach)
- za zalogowanie się w HH (szczęśliwa godzina)

Są 3 rodzaje kont:
[Obrazek: kontam.png]

Do wygrania są wspaniałe nagrody:
[Obrazek: nagrodyd.png]

Najtańsza nagroda dla kont podstawowych to SILIKONOWA KLAWIATURA USB - 70 UrwiFuntów

Każdą nagrodę można zdobyć 20.08.2010 na tzw restock`u Wink

Rejestracja:
Czysty link: http://urwijnagrody.pl/index.php
Refelink: KLIK

Za rejestrację z mojego refelinku będę dawał + i źgał na G-U lub gdzieś indziej się regnę albo reklamy wyklikam

Wiem, że jest to podobna kopia do TaG`a ale warto spróbować bo TB też miał być nędzną kopią take a fake a okazał się 100x lepszy tak więc zachęcam do rejestracji Smile KLIK

Wkrótce ma też być możliwość otrzymywania urwifuntów za gry Smile

Zostały dodane 2 konkursy:
- reklama banera
- opis do zdjęcia
nagrody są dobre do zgarnięcia:
[Obrazek: konkursun.jpg]

Edit:
wygrałem pierwszą nagrodę na urwijnagrody.pl
oto screen:
[Obrazek: wygranaurwijnagrody.jpg]
zażyczyłem sobie grę battlefield bad company 2 Smile
jak dojdzie to dam focie Wink

Edit:
nagrodę otrzymałem za największą liczbę zaproszeń aktywnych poleconych na serwis UrwijNagrody.pl

Koperta:
[Obrazek: p1030346m.th.jpg]

List gratulacyjny:
[Obrazek: skanuj0001k.th.jpg]

Gra - przód:
[Obrazek: p1030348n.th.jpg]

Gra - bok:
[Obrazek: p1030349m.th.jpg]

Gra - tył:
[Obrazek: p1030350.th.jpg]

Tu wszystkie niedowiarki "SCAM`o - piszące" maja dowód że ten serwis to nie ściema !!
Po lampie błyskowej widać, że gra posiada założoną folie więc nie była jeszcze używana Wink

A jak ktoś chciałby zacząć też się bawić w urywanie nagród to zapraszam do rejestracji z mojego reflinka ze sygnatury Smile
Pozdrawiam!


RE: UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami - kreatywny - 27-07-2010 09:27

przykro mi ale już było na forum .. nawet kilka razy


RE: UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! - Gizior89 - 01-08-2010 10:28

wygrałem grę battlefield bad company 2 - jak dojdzie to dam fotki oczywiście Wink


RE: UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! - kreatywny - 01-08-2010 10:37

jak mogłeś wygrać ? skoro restocku nie było ? no chyba że zaprosiłes najwięcej znajomych lub jakiś inny konkurs ? powiedz coś więcej


RE: UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! - haggard - 01-08-2010 10:38

Konkurs na zaproszonych.


RE: UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! - Gizior89 - 01-08-2010 18:17

(01-08-2010 10:37)kreatywny napisał(a):  jak mogłeś wygrać ? skoro restocku nie było ? no chyba że zaprosiłes najwięcej znajomych lub jakiś inny konkurs ? powiedz coś więcej
tak, zaprosiłem 45 poleconych - wszystko jest na forum serwisu urwijnagrody.pl


RE: UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! - Gizior89 - 03-08-2010 18:59

fotki już są we wątku


RE: UrwijNagrody.pl nowy serwis z nagrodami :) ja już WYGRAŁEM !! - cinexik - 18-08-2010 21:43

http://urwijnagrody.pl/?referrer=2214 kliknie ktośSmile