Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Program typu Hitleap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Pytanie] Program typu Hitleap (/Temat-Pytanie-Program-typu-Hitleap-109719)



[Pytanie] Program typu Hitleap - Voldir - 02-03-2015 01:26

Witajcie. Potrzebuję programu podobnego do słynnego Hitleap'a, gdzie traffic pochodzi z google. Wiem że jest taka opcja na HL mając konto premium ale szukam czegoś darmowego. Mówiąc wprost... potrzebuję wejść na stronę prosto z google Smile

A może ktoś posiada konto premium na hitleapie i byłby taki dobry żeby podzielić się np na dzień?Smile


RE: [Pytanie] Program typu Hitleap - patulsky1337 - 02-03-2015 07:34

Mogę Ci wypromować stronę na ruch z google, ile byś potrzebował wyświetleń i czy z polskiego google (.pl) czy z .com?


RE: [Pytanie] Program typu Hitleap - Voldir - 02-03-2015 11:23

Dzięki @[patulsky1337] za odpowiedź. W sumie to chciałbym ją troszkę wypromować. Ilość wyświetleń nie jest przeze mnie ustalona. Potrzebuję po prostu ruchu z google, z polskiego google Smile

Zainstalowałem wtyczki takie jak:
- WordPress SEO
- WordPress Ping Optimizer
- Related Posts by Zemanta

I google krzyczy że SEO jest dobre Smile


RE: [Pytanie] Program typu Hitleap - patulsky1337 - 02-03-2015 16:24

Mogę pomóc Ci zdobyć kilkatysięcy viewów z polskiego google. Wyślij mi link do strony na PW.


RE: [Pytanie] Program typu Hitleap - Voldir - 02-03-2015 20:01

Już wysyłam. Dzięki Smile