Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Email do resetu hasla nie dochodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Email do resetu hasla nie dochodzi (/Temat-Email-do-resetu-hasla-nie-dochodzi-109711)

Strony: 1 2


Email do resetu hasla nie dochodzi - ClassAxion - 01-03-2015 21:31

Hej.
Od paru dni borykam sie z problemem resetu hasla, hasla nie znam i nie moge sie zalogowac a mam tylko sesje na mobile. Email resetujacy haslo nie dochodzi (wysylalem kilka razy) . Kiedys gdy resetowalem haslo to wszystko dzialalo a teraz nic..
Pozdrawiam!


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - MilanFan - 01-03-2015 21:37

Sprawdź folder SPAM. Jerk

W telefonie hasła nie możesz sprawdzić?


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - ClassAxion - 01-03-2015 21:48

No wlasnie w tym problem ze musisz podac stare aby zmienic. Na poczcie tego nie ma nigdzie. Moglbym wyciagnac hasla z androida, ale sa z tym problemy.. :/


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - MaLiN - 02-03-2015 00:15

Mogą być problemy z powiadomieniami, u mnie na poczcie na wp.pl informacje z zarabiam.com przychodzą nawet po 2 dniach Wink


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - ClassAxion - 02-03-2015 06:29

Niestety ja juz czekam z 5 dni, najchetniej po odzyskaniu hasla bym sobie zmienil email na @gmail.com


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - surfer0700 - 02-03-2015 07:41

Skoro sie logujesz to może wejdz w ustawienia przeglądarki i po prostu przepisz zapamietane przez nia hasło?


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - Admin - 02-03-2015 08:47

Napisz maila na [email protected] i po sprawie, poczta na WP zawsze ma "swoje problemy" nie jest to żaden błąd ze strony forum tu wszystko działa jak należy.


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - inwestor690 - 02-03-2015 12:30

ja na nowym koncie nie dostałem zadnego maila na wp.


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - Mercz - 02-03-2015 15:24

Moze problemy z wp.
Sprawdzilem swoje konto, na gmailu przychodzi do 10 min Smile


RE: Email do resetu hasla nie dochodzi - MaLiN - 02-03-2015 17:00

Już raczej obstawiałbym problemy z wp Wink