Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore (/Temat-Dziennik-pracy-ScroX-Leadmore-109708)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - LodzioMiodziox - 17-05-2015 11:49

ciśniesz ciśniesz ! Big Grin


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 17-05-2015 11:50

No dzisiaj się wziąłem trochę do roboty i jak na razie nie ma żle Big Grin ponad 52 zł (9 leadów ) Big Grin


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 17-05-2015 21:19

17 Maja


Opis dnia
  • Oj trochę się działo Wink Postanowiłem napisać poradnik ( z tego sposobu osiągnąłem największą dniówkę na Leadmore ) i oddać go do sprzedaży, myślę że będzie się sprawdzał Wink Dodatkowo mega się cieszę że zrezygnowałem z pracy na FB... Rożnica jest po prostu nieprawdopodobna.. konwersja jaka mi dopisuje jest na prawdę.. no sami zobaczcie Wink

Plan na obecny miesiąc (Maj)
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 107/25 Leadów.

Zarobek
  • Zarobek - 94,50

[Obrazek: 33f42tg.png]

Cel do końca maja.
774/750 zł Huh CEL WYKONANYHuh

Suma potrzebna do Końca Lipca
1407/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - patryk0407 - 17-05-2015 21:43

Łoooł! Cały czas czytałem to i jestem do ogromnym szokiem że tak kozacko Ci idzie Smile
To wgl omijasz fb? Teraz własna strona, reklamy czy jak? Smile Napisz trochę co i jak albo na PW pogadamy Smile


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 17-05-2015 21:46

No niestety nie trafiłeś Sad ani strona ani reklamy Wink
Robię w sumie to co na FB tylko nie na FB.
Cholera.. jakie to nie jest logiczne ;<


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - rasiak221 - 18-05-2015 01:11

ukazujesz tylko swoją niekompetencje, zamówiłem u Cieibe 50 kont facebook, odpisałeś, że za 2 dni gotowe, minął tydzień a wiadomości od Ciebie ani nic nie ma, a tutaj sobie wyczytuje że zakończyłeś działalność, wystarczy napisać ,pozdrowienia Wink


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 18-05-2015 05:44

Czy gdziekolwiek potwierdziłem twoje zamówienie? Jak dobrze pamiętam mieliśmy jeszcze się dogadać co do zamówienia. No ale jak uważasz. Zresztą dziennik to chyba nie miejsce na takie żale prawda? wystarczyło napisać na pw Wink

PS. Gdzie ja napisałem że zakończyłem swoją działalność ? dziennik jest o pracy na subach a nie o działalności na forum facepalm


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - rasiak221 - 18-05-2015 14:51

(18-05-2015 05:44)ScroX napisał(a):  Czy gdziekolwiek potwierdziłem twoje zamówienie? Jak dobrze pamiętam mieliśmy jeszcze się dogadać co do zamówienia. No ale jak uważasz. Zresztą dziennik to chyba nie miejsce na takie żale prawda? wystarczyło napisać na pw Wink

PS. Gdzie ja napisałem że zakończyłem swoją działalność ? dziennik jest o pracy na subach a nie o działalności na forum facepalm

przypuszczam, że masz około 15 lat, dalsza dyskusja nie ma sensu z racji faktu iż brak u Ciebie rozumienia przekazywanych informacji, pozdrawiamWink


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 18-05-2015 15:10

Tak dokładnie mam 15 lat, ale jeszcze nie skończone...beka

Masz pretensję o brak zrealizowanego zamówienia ? Odezwałeś się kolejny raz na pw? Wysłałeś przelew za konta ? Chyba tych podstawowych rzeczy zabrakło prawda? Niby dlaczego miałbym zrobić dla Ciebie 50 kont skoro za nie nie zapłaciłeś a teraz spamujesz w dzienniku.
Może i mam braki w rozumowaniu, ale nie w logice.


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 20-05-2015 13:20

18,19 Maja


Opis dnia
  • Znów jadę tylko i wyłącznie na autopilocie bo nie mam czasu ostatnio zarabiać bo mam trochę własnej pracy jak i wspieram osoby które kupiły moje poradniki i wraz z nimi zarabiam tak aby złapali tempo Smile Mimo tego fajnie ze od ponad tygodnia bez żadnej pracy wpada na konto z autopilota min 12 zł Wink To cieszy, ale pora wziąć się do pracy Wink Do końca tego tygodnia będzie na pewno słabo bo nie będzie czasu Sad

Plan na obecny miesiąc (Maj)
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 111/25 Leadów.

Zarobek
  • Zarobek - 24 zł.

[Obrazek: 2m2gl1e.png]

Cel do końca maja.
798/750 zł

Suma potrzebna do Końca Lipca
1431/2000 zł