Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore (/Temat-Dziennik-pracy-ScroX-Leadmore-109708)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 01-03-2015 20:28

Witam wszystkich. w tym dzienniku będę (przynajmniej będę próbował ) przedstawiać wszystkie dni mojej pracy w internecie.Na pewno wasza pomoc będzie mi pomagać i mam nadzieję że cały dziennik wam się spodoba.
Kilka słów o mnie.. Nazywam się Michał, skończyłem niedawno 19 lat..doświadczenia z zarobkiem w internecie nie mam, jestem zupełnie niedoświadczoną osoba w tym temacie ale mam nadzieję że szybko nadgonię a Wy mi w tym pomożecie.Smile

Pierwszy dzień zarobku mam już za sobą - postanowiłem zarabiać na leadmore


Dzień 1

Opis dnia
  • Wystartowałem kompletnie pusty beż żadnej wiedzy i pomysłu jak będę zarabiać na leadmore,mimo wszystko efekty mnie zupełnie przerosły,obeszło się bez spamu na grupach,FP czy innych rzeczach, do sprawy przystąpiłem dosyć sprytnie z czego jestem mega zadowolony.

Czas pracy
  • 4 godziny

Zarobki
  • Leadmore - 61,50 zł

Cel na marzec
  • 61,50/1000 zł



RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 02-03-2015 20:25

Dzień 2

Opis dnia
  • Dzień nie zaczął się zbyt dobrze, po 20 minutach pracy dostałem weryfikację konta z którego głównie wczoraj zarabiałem,mimo wszystko udało się załatwić kolejne i jako tako próbowałem coś z niego wydusić mimo że było zupełnie puste.
  • Popracowałem techniką której używałem wczoraj z marnym skutkiem
  • Pospamowałem trochę na dwóch grupach.

Czas pracy
  • 2,5 godziny

Zarobki
[Obrazek: 21l1j4x.jpg]

Cel na marzec
  • 88,5/1000 zł



RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Kryminalista - 02-03-2015 20:44

Nieźle ci idzie !
Też zacząłem niedawno czekam na swojego pierwszego leada , potem mysle ze poleci z górki obserwuje,pozdrawiam


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 03-03-2015 21:05

Dzień 3
Opis dnia
  • Jak ostatnio zwykle porobiłem trochę swoim sposobem
  • Po spamowałem na grupach
  • Stworzyłem FP pod suby jutro spróbuje go jakoś wypromować.

Czas pracy
  • 2,5 godziny

Zarobki
[Obrazek: 4jnh3p.png]

Cel na marzec
  • 118,5/1000 zł



RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 05-03-2015 07:58

Dzień 4


Opis dnia
  • (wczoraj) niestety nie miałem w ogóle czasu na jakikolwiek zarobek dlatego tylko 1 lead.
  • Zdążyłem pospamowac może na 4 grupach

Zarobki
[Obrazek: 1547pzd.png]

Cel na marzec
  • 124,5/1000 zł

Oby dzisiejszy dzień był bardziej owocny...


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Menthol - 05-03-2015 14:25

No, no fajnie Ci to idzie. Powodzenia, mam nadzieje że ten cel który sobie postawiłeś okaże się za mały i brakuje tam 1 zera Tongue Powodzenia, trzymam kciuki.


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 18-03-2015 10:32

Dziennik i praca chwilowo wstrzymana !

Powody ?
Zaczynając od braku czasu, kończąc na skupieniu się na nauce żeby ten rok spokojnie zdać.
Kolejną sprawą jest brak podłoża, bo głównie czerpałem zarobek z spamu na FB.. wiem że istnieją rożne blogi z których głównie się zarabia ale niestety nie miałem szczęścia i nikt mi zbytnio nie chciał pomóc lub chociażby wytłumaczyć..
Mam nadzieję że jeszcze w tym miesiącu wrócę do małego zarobku i spełnię chociaż połowę mojego celu. Przez te pare dni wpadło kilka leadów z automatu.

Cel na marzeć
  • 220/1000 zł



RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Mikey - 19-03-2015 01:39

Nie wstrzymuj się od pracy! Rób codziennie cokolwiek, bo kiedy odpuścisz sobie jeden dzień, później będzie ciężko Ci wrócić to toku.


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - asiorek - 19-03-2015 07:55

@Up dokładnie tak.. jak robiłem dzien w dzień to jakoś to szło a zrobiłem sobie jeden dzień przerwy i już lipa, dopadło mnie lenistwo i nie potrafię się z powrotem wkręcić xd


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 19-03-2015 15:33

W sumie to macie rację.. już czuje lekkie lenistwo jak myślę o powrocie, ale mimo wszystko.. może zarabiać nie będę ale będę tworzył podłoże pod zarobek tak aby nie wypaść zupełnie z pracy.

Dzień 5 ( Bez zarobkowy )

Co zrobiłem ?
  • Stworzyłem dwa nowe fake konta na FB
  • Pobrałem program Ninja Blaster który obecnie będę testować - na którym już widać błędy szczególnie z dodawaniem grup.. program często podaje że grupa ma przykładowo 40 członków a w rzeczywistości ma grubo ponad 10k.

Plany na jutro.
  • Stworzyć kolejne konta na FB, tak aby systematycznie powiększać zasięg swojej pracy.
  • Przygotować plany pod stworzenie FB ( gimb ) tylko co ja z nim zrobię.. może sprzedam Wink
  • Pomyśleć nad inna forma pracy niż tylko spam FB, tylko jak ? Może ktoś pomoże ?